De GGD handelt in strijd met wettelijke voorschriften en procedures bij het vaccineren van kinderen, blijkt uit een reportage van Forum voor Democratie over het illegaal ‘vaccineren’ van kinderen.
Kamerlid Gideon van Meijeren deed samen met juriste Sietske Bergsma onderzoek. Ze hebben ernstige misstanden aangetroffen bij de priklocaties van de GGD. De regels die gelden ter bescherming van kinderen worden totaal genegeerd, constateren ze.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Absurd
Uit undercoveropnames blijkt dat op vaccinatielocaties niet wordt gecontroleerd of een kind toestemming heeft van de ouders om gevaccineerd te worden. Eén van de GGD-medewerkers adviseerde een kind om tegen zijn ouders te liegen in het geval van bijwerkingen. “Dan moet je zeggen: ik heb iets verkeerds gegeten ofzo.”
“Het is absurd dat er überhaupt kerngezonde kinderen worden geïnjecteerd met een experimentele gentherapie,” reageert Van Meijeren. “Dat daarbij ook nog eens de wet aan de laars wordt gelapt, is volstrekt onacceptabel.”
De campagne moet onmiddellijk stoppen
“FVD eist dat de kindervaccinatiecampagne per direct wordt gestopt,” aldus Van Meijeren, die Kamervragen heeft gesteld.
Bergsma stelt dat vervolgstappen nodig zijn naar aanleiding van het onderzoek en de onthullingen rond de GGD-praktijk bij priklocaties. “In alle opzichten worden er grenzen overschreden. De campagne moet onmiddellijk stoppen,” schrijft ze.
Medisch socioloog en verpleegkundige Hugo van der Wedden vraagt zich af: “Benieuwd hoelang deze GGD-beerput op YouTube blijft staan.” Waarop FVD-voorman Thierry Baudet zegt: “Snel kijken dus voordat de censuur toeslaat.”
Koepelorganisatie GGD GHOR Nederland veroordeelt het ‘beschuldigen’ van GGD-medewerkers door Forum voor Democratie.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Uitvinder mRNA-technologie legt Great Reset bloot: ‘Dit gaat niet over een vaccin’
Kabinet voerde geheim NAVO-beleid uit: ‘Is dit incompetentie? Corruptie?’
Revolutie Spanje in de hoogste versnelling (+video’s)
SETI-project Kepler vangt eerste signalen op
Wist je dat Israël ook concentratiekampen had? Dit heb je vast niet geleerd op school
Groeiende groep gelooft dat lange mensen en nazi’s in paradijs in binnenste van de aarde leven. Is onze planeet hol?
Nog giftiger voor de mens dan glucose-fructosestroop. Dit smerige ingrediënt zit in alledaags eten en drinken
We kunnen dit niet meer aanhoren: EU-inwoners zijn leugens van westerse media beu
Arts doet oproep over noodwet: ‘Nu is het moment om je uit te spreken’