Dit is ons unconditional surrender-moment. Dit is het moment dat wij moeten zeggen: dit hele regime moet neer, het hele systeem. Dat zei FVD-voorman Thierry Baudet zondag op het Vrijthof in Maastricht tijdens de kick-off van de campagne voor de gemeenteraadsverkiezingen. Zijn partij doet in Limburg mee in vier gemeenten: Heerlen, Sittard-Geleen, Venlo en Maastricht.
“En dan bedoel ik dus niet een staatsgreep, maar het Great Reset-regime,” benadrukte Baudet. “Het plan, het wereldplan om een supranationale, mondiale bureaucratische orde te vestigen met een digitaal identificatiesysteem, met een persoonlijk CO2-budget, met herverdeling van geld, met een afname van privébezit, alles huren, alles leasen; you will own nothing, but you will be happy.”
Dat is de vijand
“Dat moet allemaal neer,” vervolgde hij. “Van A tot Z. We moeten een fundamentele ondermijning realiseren van het hele Davos-plan. De hele mondiale coup om de menselijke vrijheid onder te brengen in een neocommunistische orde. Dat is wat hier gaande is. Dat is de vijand.”
En de clowns die zich minister mogen noemen, die moet je alleen maar uitlachen. “Die mensen weten niks, die kunnen ook eigenlijk niks en die beslissen ook niks, aldus Baudet.
Die moeten we aanvallen
We moeten volgens hem niet die stier zijn die op de rode lap van de toreador afrent. “We moeten snappen dat die rode lap wordt vastgehouden door een toreador. Die moeten we aanvallen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gideon van Meijeren deelt indrukwekkend filmpje: ‘Dit gaat door merg en been’
‘Ongelooflijk’ en ‘absurd’: waarom de dramatische afname van Antarctisch zee-ijs een fabeltje is (de MSM doen het weer)
Grote protestmars in Utrecht tegen coronabeleid: ‘Wij gaan winnen!’
Duitse media: Rusland heeft gelijk, olie van terreurgroep IS gaat naar Turkije
“NASA-astronaut zag dode aliens op beelden UFO-incident bij Roswell”
Met dit nieuwe Europese register kunnen ongevaccineerden ernstig tegengewerkt worden
Elfen, geesten en buitenaardsen in IJsland (documentaire)
Stop de Europese elite! SP zet Frans Timmermans in veelbesproken verkiezingsfilmpje te kijk als machtswellusteling
Ontdekking van 15 onbekende monumenten onder Stonehenge verandert alles