
Avocado’s staan bekend om hun heilzame werking. Een 5-jarig meisje met epilepsie heeft nu dankzij de vrucht bijna geen last meer van aanvallen.
Leafy Liu uit Engeland werd geboren met een hersenafwijking waardoor ze soms tot wel 60 epileptische aanvallen per dag had.
“We hoopten dat ze er overheen zou groeien aangezien het wel vaker voorkomt dat baby’s epileptische aanvallen krijgen,” zei Leafy’s moeder Claire.
Uitputtingsslag
“Maar drie weken later kreeg ze haar tweede aanval en dat bleef zo doorgaan,” voegde ze toe. “Iedere 21 dagen kreeg ze een aanval.”
Het was voor Leafy, die destijds zes maanden oud was, een ware uitputtingsslag. “Na een aanval sliep ze vaak uren achtereen.”
Het gezin verhuisde naar Perth in Australië in de hoop dat een warmer klimaat een positieve impact zou hebben op haar gezondheid. Dat bleek helaas niet het geval te zijn.
Alternatieve behandelingen
Conventionele medicijnen hielpen niet tegen de aanvallen, waarna Leafy’s bezorgde ouders op zoek gingen naar alternatieve behandelingen.
Ze kwamen uit bij het ketogeen dieet, dat rijk is aan vet en weinig koolhydraten bevat. Sommige experts zijn van mening dat de manier waarop het lichaam koolhydraten verbrandt, epileptische aanvallen kan uitlokken.
“We besloten het te proberen en waren verbijsterd over het effect,” zei Leafy’s vader Justin. “Na twee dagen zagen we al resulaat.”
Wonder
Het inmiddels 5-jarige meisje heeft sindsdien zo’n 3000 avocado’s gegeten. Al vier jaar lang eet ze er twee per dag. Ze heeft nu nog maar enkele aanvallen per jaar.
“Het is een wonder,” zei Justin. “Zodra ze met het dieet begon, voelde ze zich fit, gelukkig, gezonder en meer ontspannen.”
Nooit gedacht
Het gezin spendeert een fortuin aan fruit, maar dat is het allemaal waard.
“Ik had nooit gedacht dat avocado’s haar zouden helpen,” besloot Justin.
Bekijk ook het filmpje hieronder:
Russische coronachef openhartig in interview: ‘Het is allemaal bullsh*t’
Israëlische tv-presentator houdt vurig betoog tegen apartheid: “We mishandelen de Palestijnen al jaren”
Dit zijn de boeren waar Rutte mee in ‘gesprek’ ging over de stikstofklucht
Servische president over oorlog in Oekraïne: ‘De hel staat op het punt los te breken’
Pepijn van Houwelingen spreekt volgepakte Dam toe: ‘Er is maar 1 manier waarop we dit kunnen oplossen’
Meisje (9) leest directeur McDonald’s de les over voeding
Kernwapens zijn enige afschrikmiddel tegen regimeverandering. Congreslid uit Hawaï schetst het grotere plaatje na vals raketalarm
Maak kennis met de man die IS financiert: Bilal Erdogan, de zoon van de Turkse president
De CIA bestudeerde het effect van ruimtestormen op paranormale vermogens. Dit is de uitkomst