De Amerikaanse arts Robert Lowry zit al 25 jaar in het vak. Hij constateert een toename van het aantal jonge patiënten, volwassenen jonger dan 40 jaar, met neurologische problemen.
Denk daarbij aan ernstige hoofdpijn, aangezichtsverlamming van Bell of zelfs beroertes. Al deze patiënten zijn gevaccineerd, aldus Lowry. De neuroloog denkt dat de problemen bijwerkingen zijn van de coronavaccins.
‘Onverklaarbare’ overlijdens
Hij verwijst naar een onderzoek dat in 2021 is verschenen in het tijdschrift Clinical Immunology over vaccinatieschade in Mexico. De onderzoekers ontdekten dat ongeveer één procent van de mensen na de eerste dosis van het Pfizer-vaccin last kreeg van neurologische problemen. Volgens Lowry is dat aantal met een factor 10 ondergerapporteerd.
Lowry vraagt zich af waarom je jonge gezonde mensen een vaccin zou geven dat neurologische bijwerkingen kan hebben. De arts denkt ook dat de vele ‘onverklaarbare’ overlijdens het gevolg zijn van de mRNA-vaccins. Hij zei in gesprek met wetenschapsjournalist Jennifer Margulis dat ernstige bijwerkingen zich vooral voordoen na de tweede dosis.
Binnen zes maanden
Hij pleit voor het verrichten van obductie zodat we de doodsoorzaak kunnen achterhalen. Tijdens een autopsie kan worden gekeken waar het spike-eiwit zich in het lichaam heeft opgehoopt. Een ervaren lijkschouwer kan specifiek zoeken naar mRNA uit het vaccin, benadrukte dr. Lowry.
“We zouden obductie moeten verrichten bij al deze jonge mensen,” zei hij. “Als we dat deden, zouden we binnen zes maanden precies weten wat er aan de hand is.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘On-ge-looflijk dat Klaus Schwab dit gewoon publiek kan zeggen en niet opgepakt wordt’
Vladimir Poetin met monsterzege herkozen als president. Dit is wat hem ongekend populair maakt
Topmeteoroloog: “Klimaatverandering is een leugen, global warming is niet echt”
Speelgoed-UFO Haunebu II uit de schappen gehaald. Waar zijn ze bang voor?
Verbazing over oproep WHO: ‘Is dit echt? Holy shit, dit is echt’
Christelijke numeroloog stelt de apocalyps uit. Het einde der tijden vindt nu op deze datum plaats
‘Het kartel stort voor onze ogen in elkaar. Het politieke systeem is aan het einde van haar Latijn’
EU laat burger op schandalige wijze in de kou staan. Lees hier waarom de crisis nog lang niet over is
Georganiseerde misdaad zit achter tropische ontbossing