Een Italiaanse rechtbank heeft opdracht gegeven om de mRNA-vaccins van Pfizer en Moderna te laten analyseren. Dat gebeurde na een klacht van een man die zich moet laten vaccineren om te kunnen werken.
De rechtbank in Pesaro wil dat de inhoud van de vaccins wordt onderzocht. Volgens de advocaat van de man, Nicoletta Morante, zal deze analyse in september worden uitgevoerd.
Ineffectief
De 50-jarige man, die recentelijk is hersteld van corona, werd geschorst nadat hij weigerde om zich te laten vaccineren. De man wil nu weten ‘welke eiwitten in de vaccins zitten en of ze gevaarlijk zijn voor de gezondheid’.
Morante voerde de getuigenverklaring aan van een onafhankelijk viroloog, Raffaele Ansovini, die van mening is dat de immuunrespons van de mRNA-vaccins ‘ineffectief is’. De advocaat bedankte de viroloog voor zijn hulp bij de totstandkoming van dit ‘historische vonnis’.
Tandarts
Ook een Italiaanse tandarts, Paolo Lisi geheten, werd geschorst nadat hij had geweigerd om zich te laten vaccineren tegen corona. Hij is naar de rechter gestapt en eist ook dat de vaccins worden geanalyseerd. De tandarts wil daarnaast dat het bloed van gevaccineerde patiënten wordt vergeleken met het bloed van niet-gevaccineerde patiënten.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Aachboun: ‘Ik heb beslag gelegd op de woning van Rutte’
De monarchie moet worden opgedoekt! Zo reageren parlementsleden na de ‘anti-democratische stap’ van ‘dictator’ Boris Johnson
Huiszoeking bij moedige rechter die streep haalde door maatregelen op scholen: ‘Overheidsrepressie’
Mats (18) is helemaal klaar met de indoctrinatie op Nederlandse scholen en richt meldpunt op. Hier kun je terecht
Heeft Zembla bedreigende tweets GEFABRICEERD? ‘Dit zou natuurlijk een enorm schandaal zijn’
Controversiële Bilderberg-ontmoeting gepland in Tirol
Britse journalist gearresteerd op grond van antiterrorismewet: ‘Dit is doodeng en absurd totalitair’
Filmpje: Aartsbisschop spreekt zich uit tegen de paus en Klaus Schwab van het World Economic Forum
Brits parlementslid: veel mensen liggen in het ziekenhuis OMDAT ze het vaccin hebben genomen