Het is gestoord om te denken dat de risico-batenanalyse positief is voor jonge mannen. Dat is gewoon krankzinnig, zei Joseph Ladapo, Surgeon General en minister van Volksgezondheid van Florida, in Bannon’s War Room over de mRNA-vaccins tegen corona.
Hij pleit voor meer veiligheidsonderzoek. “Dit is absurd,” zei Ladapo, verwijzende naar Vioxx, een ontstekingsremmer die in 2004 van de markt werd gehaald na een reeks sterfgevallen. Het middel bleek hartaanvallen te veroorzaken en die informatie werd ook achtergehouden.
Nooit goedgekeurd
Ladapo zei dat je mensen geen medicijn, in dit geval een vaccin, moet geven dat het risico op dood neervallen met meer dan 80 procent verhoogt. “Dat is ongepast. Dat soort medicijnen geef je gewoon niet aan mensen.”
Als twee jaar geleden bekend was geweest dat dit vaccin het risico op hartdood met 84 procent verhoogt, zou het nooit zijn goedgekeurd, zei de minister tegen Tucker Carlson op Fox News.
Florida Surgeon General Joseph Ladapo:
“If it had been known two years ago or so, that this vaccine would increase cardiac deaths in young men by 84%, would they have approved it? The obvious answer is no.” pic.twitter.com/Rnn7gl2Wb5
— Townhall.com (@townhallcom) October 11, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Rammelonderzoek’
Het antwoord op de vraag of het Nederlandse journaille uitgebreid aandacht zal besteden aan de ontwikkelingen in Florida laat zich raden. Zo twittert Volkskrant-journalist Maarten Keulemans: “Gesprekje du jour in antivaxland: Florida ontraadt vaccins bij jongeren wegens hartschade. Maar zoals eigenlijk altijd blijkt het ‘bewijs’ een rammelonderzoek waaraan een luchtje van boerenbedrog zit.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Er is iets heel vreemds aan de hand in de ziekenhuizen
WHO-pandemieverdrag ‘is een knevelverdrag van de ergste soort’
‘De volgende terreurcampagne tegen de wereld is al in de maak’
Russische minister Lavrov: Duitsland en rest van Europa veranderen in ‘Vierde Rijk’
Vogels vallen opnieuw massaal uit de lucht boven Beebe
Meditatie activeert compassie door brein te veranderen
Advocaat over pandemieplannen WHO: ‘Het klopt juridisch gewoon niet’
Iran komt met ’s werelds eerste kruidengeneesmiddel voor Alzheimer
‘Rutte zinspeelt op toekomstige vaccinatiedwang, dat is oneerlijk en onacceptabel’