Wat er nu gebeurt in Italië is ontzettend belangrijk, zegt FVD-voorman Thierry Baudet in een filmpje. “Ik probeer elke keer tegen de mensen te zeggen: kijk nou wat de volgende stap is die ze voor ons in petto hebben.”
“Ik heb die lockdowns en gif-vaccinaties en dat het elke zoveel maanden terug zou komen, allemaal voorspeld,” aldus Baudet. “Vervolgens heb ik voorspeld dat ze een oorlog tegen Rusland zouden gaan starten, waarschijnlijk via Oekraïne.”
Eerste klimaatlockdown van kracht in Italië. Mensen, zie het nou! Je hoeft geen fan te zijn van #FVD maar wij zijn DE ENIGEN die telkens voorspellen wat er gaat gebeuren en we moeten SAMEN in actie komen om het te stoppen. Géén Great Reset! Blokkeer de globalistische machtsgreep! pic.twitter.com/C4QjTfwv4T
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) October 22, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Sociaalkredietsysteem
“Nu zijn er berichten binnengekomen dat in Italië de eerste de facto klimaatlockdown is ingesteld,” vervolgt de FVD-leider. “Italië experimenteerde al met het sociaalkredietsysteem, dat ik ook al heb voorspeld.”
Er zijn in Italië appartementen waar je tussen 23.00 uur en 05.00 uur niet mag stoken en waar het niet warmer mag zijn dan 19 à 20 graden, laat de Zweedse journalist Peter Imanuelsen weten, die zojuist in Italië is aangekomen. “Dit is in feite een klimaatlockdown,” schrijft hij op Twitter.
THIS IS INSANE
I just arrived in Italy and got this notice at the apartment.
This is essentially a climate lockdown. pic.twitter.com/CKsHr5jbmG
— PeterSweden (@PeterSweden7) October 22, 2022
Zie het dan
“Dit is een trend,” benadrukt Baudet. “Begrijp dat dit op ons afkomt. Ons aller vrijheid gaat eraan. Kom in beweging nu het nog kan.”
FVD-Statenlid Joyce Vastenhouw reageert: “Italië start met maximale aantal graden thuis. Vanaf 23.00 uur moet de verwarming uit. Zie het dan! Klimaatlockdown.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Sociaal-psychologe hekelt onafgebroken indoctrinatie door MSM over klimaat. Waarom berichten ze hier niet of nauwelijks over?
Hoe rauwe melk beschermt tegen astma en voedselallergieën (en bewerkte melk uit de supermarkt juist allergieën uitlokt)
Nigel Farage op tv: Westen heeft oorlog in Oekraïne uitgelokt
Fox News stuurt aan op chippen van mensen
BPOC2020 overweegt gerechtelijke stappen tegen Marion Koopmans: ‘U bent een schande voor uw vak’
Lachen met de NOS: de leugens over Trump. Dit gebeurt er als je nieuwsberichten kritiekloos overneemt
Na reizen en vlees is uw kopje koffie in de ochtend het volgende dat moet worden ingeleverd
Congreslid linkt ‘zelfmoord’ van journalist aan ‘Clinton-misdaadsyndicaat’
Mind over matter: je kunt je spieren trainen met denkkracht