Een explosieve onthulling in het Britse Lagerhuis. Parlementslid Andrew Bridgen zei dat de British Heart Foundation een rapport over een link tussen mRNA-vaccins en hartontsteking onder het tapijt heeft geveegd.
Bridgen riep op tot de opschorting van het gebruik van mRNA-vaccins. Hij zei dat problemen met de vaccins worden verdoezeld vanwege financiële banden met Big Pharma.
The most important parliamentary speech you will see & it may save your life. MP calls for suspension of mRNA vaccine because of unprecedented harms & little benefit. ‘Something is rotten in British medicine & has been for a long time’ @RishiSunak https://t.co/uFz1JNtrOy#NHS pic.twitter.com/l91XR6Jws1
— Dr Aseem Malhotra (@DrAseemMalhotra) December 14, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Absolute schande
Het parlementslid baseert zich op een klokkenluider van een zeer betrouwbare bron. “Ze vegen dit onder het tapijt uit angst dat ze geld mislopen,” zei hij. Een onderzoeksteam dat ontdekte dat het mRNA-vaccin de kans op hartontsteking verhoogt, moest van een hooggeplaatst lid van de British Heart Foundation, een cardioloog, een zwijgcontract tekenen, met als gevolg dat deze informatie nooit naar buiten zal komen.
“Dit is een absolute schande,” zei Bridgen.
Ongekend
Hij wees er verder op dat de Britse gezondheidswaakhond MHRA voor 86 procent wordt gefinancierd door de farmaceutische industrie en dat onderzoeksafdelingen ook voor het grootste deel afhankelijk zijn van geld van Big Pharma. “De stroper betaalt de jachtopziener.”
Het parlementslid zei ook dat de overheid doelbewust wegkijkt om haar reputatie te beschermen. Hij voegde toe dat er sinds de uitrol van het vaccin bijna een half miljoen meldingen van bijwerkingen zijn ingediend bij het zogeheten Yellow Card-systeem, een meldingssysteem van de MHRA. “Dat is ongekend.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






MS-patiënte Nathalie vertelt over de helende werking van cannabis
D66 als bedreiging van onze democratie. Martin Bosma sloopt partij van de jaknikkers
Is suiker giftig?
Gezonde verpleegster (35) krijgt hersenontsteking na Pfizer-vaccin en sterft: ‘Het is een grote schok’
Schokkende onthullingen door insider bankenwereld. Wat weet Ronald Bernard, wat jij moet weten?
Zuid-Korea zet broer president en bankdirecteur vast
Waarom wietolie als een ziekenauto naar de juiste plek in je lichaam scheurt
‘Het plan van de coalitie is om aanstaande dinsdag alles erdoorheen te jassen’
Deze man laat live op tv een waarheidsbom over Bill Gates ontploffen