Ik vind het erg dat mensen in de kou zitten en daar wordt niks aan gedaan, zei sportverslaggever Jack van Gelder in de talkshow HLF8. Je hebt mensen die het gewoon niet kunnen betalen om verwarming aan te hebben.
“Ik heb gelukkig de oorlog niet meegemaakt, het scheelt niet veel, maar ik kan me voorstellen dat mensen denken: wat maken wij mee? In wat voor wereld zijn we belandt?” vervolgde Van Gelder.
Fijn dat iemand op de tv ook eens uit durft te spreken dat het helemaal mis gaat in dit land en deze wereld. #Jack #jackvangelderen #energiearmoede #energieprijzen Meer mensen moeten zich verzetten en uitspreken 👏🏼. pic.twitter.com/hqxLUMgg91
— patricia (@PatriciaSt1948) December 14, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Uitspreken
Er is geen geld voor, na 1 januari komt er 12 procent btw bij, maar er wordt tegelijkertijd 100 miljard gereserveerd voor het klimaat. Dat terwijl er op dit moment urgentere problemen zijn voor de bevolking, zei hij.
“En daar maak ik me nu kwaad om. Ik verbaas me erover en ik hoop dat de mensen een keer gaan uitspreken met elkaar dat het zo niet kan, dat het kabinet dingen doet die gewoon niet mogen.”
Dat kan gewoon niet meer
Hij wees erop dat er ook 200 miljoen in een soort excuus-pot wordt gegooid voor slavernij. “Dat vind ik al redelijk overdreven. Als je nu 200 miljoen beschikbaar stelt en je gaat de btw verhogen en het is nog niet eens op z’n koudst, daar kan ik me boos om maken, daar kan ik me over verbazen en daar word ik verdrietig van.”
Van Gelder zei verder dat hij steeds minder inhoud in de krant leest. “Kinderen zonder eten naar school, waar gáát het over in dit land? Dat kan gewoon niet meer.”
Het is simpel: de massa kan in maart a.s. de bende wegstemmen.
En ik voorspel dat het niet gaat gebeuren omdat de massa niet is opgewassen tegen de gigantische propagandamachine.
Dank je wel Jack ❤!
Iedereen ken klagen in maart hebben we nog 1 kans stem d66 weg en stem de vvd weg.
Massaal stemmen op de PVV EN VAN HAGA EN OP FVD
Ja nou hun portemonnee en koelkast leeg begint te raken, gaat die volgzame Hersendode Kudde Nazi-Sympathisanten zich zorgen maken, donderslag bij heldere hemel, nu vinden ze het allemaal niet zo leuk meer ineens, precies zoals ik altijd gezegd heb…Dit is pas het begin, wacht maar totdat ze straks allemaal aan de geeuwhonger liggen….