Op 28 september vorig jaar voltrok zich een drama voor ‘wakker’ Vlaanderen. Die dag werd de 36-jarige Yannick Verdyck in zijn woning in het Belgische Merksem in koelen bloede doodgeschoten door een arrestatieteam van de politie.
Yannick, een goudhandelaar, had geen strafblad, was niet voortvluchtig en er bestond geen officiële aanklacht tegen hem. Desondanks werd midden in de nacht zijn deur ingetrapt, en werd hij ter plekke gedood.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Compleet verzonnen verhaal
Je zou verwachten dat een dergelijke gebeurtenis op veel verontwaardiging zou stuiten, maar de media schilderden Yannick af als ‘extreemrechtse complotdenker’.
Volgens de media had hij de aandacht van de autoriteiten getrokken omdat hij een aanslag zou willen plegen op de Belgische overheid. Dit is een compleet verzonnen verhaal, want Yannick had helemaal geen slechte intenties. Nadien heeft men dit in de pers ook moeten toegeven, maar eerherstel kwam er nooit.
Corrupte Belgische overheid
Om heel de situatie te verduidelijken, had Compleetdenkers een gesprek met zijn beste vriend Erik Geenen. Tijdens het gesprek worden ook andere schandalen aangehaald, want Erik strijdt al jaren tegen ‘de corrupte Belgische overheid en het wanbeleid bij de Nationale Bank van België’.
Erik legt uit wat voor een zachtaardig en goed persoon Yannick was. Hij gaat ook dieper in op de omstandigheden waarin Yannick werd vermoord.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Zeldzame ‘hoedvormige’ wolk boven Japan (video)
Edgar Davids (moet slavernijdebat aanzwengelen) gespot met Soros junior: ‘Mijn beste vriend!’
Asielzoekers op de Titanic en de Nederlander naar het Leger des Heils: ‘Zo diep zijn we gezonken’
Data-analist duikt in Nederlandse uitgaven aan ontwikkelingshulp en wat hij aantreft schokt hem
NASA ontdekt zonnestelsel met net zoveel planeten als het onze. Lees er hier alles over
‘In Nederland wordt nu duidelijk dat we niet in een democratie leven, ondanks wat velen dachten’
Het spookt in Nederland (video)
Londen betrokken bij nep-gifgasaanval in Douma. Raad eens welke ‘hulporganisatie’ een provocatie moest organiseren
Bijna 6 MILJOEN mensen met een beperking erbij in de VS sinds februari 2021: ‘Ramp!’