Oud-minister Eduard Bomhoff kraakte in het tv-programma Business Class D66-minister Kaag, het klimaatbeleid, het asielbeleid en de banken.
Hij zei dat Kaag het partijbelang boven het landsbelang zet. “Dus ik vind het een ramp dat als je een minister van Financiën hebt die zelf campagne voert voor de dingen die zij dan toevallig met haar partij belangrijk vindt, en dat dus automatisch ten koste laat gaan van al het andere.”
Vreselijk tekort
Volgens Bomhoff schiet ze vreselijk tekort. “Dat gaat ten koste van de zorg, dat gaat ten koste van onderwijs, dat is dus een heel verkeerde invulling van die functie.”
Hij wees er verder op dat het klimaatbeleid ontzettend veel geld kost en ten koste gaat van andere dingen. “En nu weet natuurlijk iedereen dat wie nou iets anders denkt over milieu en stikstof: die worden verslagen, gekort, die zien de schade.”
Aan dat kabinet zal binnenkort wel een eind komen
“Dus deze keer is het een twist over hoeveel miljarden nou voor milieu en stikstof: die ook duidelijk ten koste gaat van iedereen die daar dan een beetje anders over denkt. En dat maakt het dus vind ik, deze keer zoveel meer bitter, en dus zal er aan dat kabinet binnenkort wel een eind komen,” voorziet hoogleraar Bomhoff.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Leven we in een computersimulatie – een echte Matrix – zonder dat we het weten? Dit zijn de verrassende signalen
Brrr! Must-see: in dit natuurpark op Hawaï is zojuist voor de eerste keer ooit sneeuw gevallen
Prof. Schetters tegen De Jonge: graag onderbouwing voor uitspraak dat vaccinatie geen effect op vruchtbaarheid heeft
Schandelijke leugens in de media over incidenten Urk en Christchurch. In deze video vernietigt Jensen de bevooroordeelde MSM
2012 voor dommies, de angst voorbij (e-boek)
Kabinet negeert Kamerwens en gaat akkoord met WHO-pandemieverdrag: ‘Zo ziet een machtsgreep eruit’
Katholiek theoloog: maak einde aan autoritair bewind paus
Waarom houdt De Jonge zich bezig met het genetisch aanpassen van baby’s?
Op deze lafhartige manier wil Den Haag de boeren keihard terugpakken omdat ze zich tegen de elite hebben verzet. ‘Van de pot gerukt!’