De Bilderberggroep houdt deze week zijn jaarlijkse bijeenkomst in een hotel in Dresden. Aan de conferentie nemen zo’n 140 topbankiers, politici, mediamagnaten en CEO’s deel.
Al jaren doen er complottheorieën de ronde over de bedoelingen van de Bilderberggroep, schrijft de Huffington Post. Volgens theorieën zou de groep niets minder zijn dan een wereldregering die een neoliberale agenda wil doorvoeren waar vooral de elite van profiteert.
Brexit
Tijdens de conferentie zullen de multinationals ongetwijfeld wanhopig lobbyen tegen een Brexit, een Brits vertrek uit de EU. Dat zegt David Icke, die linkt naar een artikel in de IB Times waarin staat: “De Bilderberggroep heeft de EU in de jaren vijftig tot leven gebracht, een creatie die nu opeens ernstig wordt bedreigd.”
Trump

Infowars-verslaggever Paul Joseph Watson stelt dat de aanwezigheid van anti-Trump-senator Lindsey Graham er duidelijk op wijst dat Bilderberg ‘er alles aan zal doen om te voorkomen dat Trump de door Bilderberg gekozen kandidaat – Hillary Clinton – zal verslaan’.
“Deze mensen zijn eigenaar van de media en de grote corporaties,” zei hij over de Bilderberggroep. “Ze beschikken over biljoenen dollars. Als ze je mogen, kun je rekenen op hun steun.”
Media in het complot
Schrijver Jim Tucker deed 25 jaar onderzoek naar de Bilderberggroep. Hij overleed in 2013, maar publiceerde nog wel de Bilderberg Diaries, waarin hij zich kritisch uitspreekt over de mediastilte rond de geheimzinnige groep. Hij zei dat de media door de groep worden geïntimideerd.
Nazi-connecties
Prins Bernhard, medeoprichter van Bilderberg, zou ooit lid zijn geweest van de nazipartij. Historicus Annejet van der Zijl schrijft in haar boek ‘Bernhard. Een verborgen geschiedenis’: “Misschien voelde Bernhard zich oprecht geen gewezen nazi, feitelijk was hij het natuurlijk wel.”
Ze vond zijn lidmaatschapskaart van de Studentenschaft, met de aantekening dat hij lid was van de NSDAP en de SA. Eerder ontdekte onderzoeker Gerard Aalders in Amerikaanse archieven al documenten waaruit het NSDAP-lidmaatschap bleek.

Michael Snyder van Freedom Outpost zei vorig jaar dat de Bilderberggroep voortborduurt op het gedachtegoed van de nazi’s. “Net als de nazi’s denken ze dat ze de elite van de wereld zijn, zijn ze anti-Israël en gebruiken ze militaire macht om doelen te realiseren.”
Servië
Volgens vooraanstaande Serviërs in Joegoslavië was het de Bilderberggroep die de oorlog is begonnen die heeft geleid tot de val van Slobodan Milosevic, meldde de BBC. Wereldmachten beschuldigden hem van het nastreven van een Servische agenda. Na zijn uitlevering in 2001 kreeg zijn land plotseling veel hulp, wat complottheoretici zien als bewijs voor hun theorie.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Pas verkozen Europarlementslid onthult hoeveel hij verdient: ‘Ik heb daar geen woorden voor’
Wat is dit nu weer: Duitsland wil ‘democratie’ op een wel héél merkwaardige manier beschermen
Beelden: zo bestormden 10.000 boeren de Britse hoofdstad na dolk in de rug van de overheid
‘Mensen uit andere dimensies bezoeken de aarde’
“Het basisinkomen werkt, zelfs als 90% van de mensen de hele dag blowt en videospelletjes speelt”
Hulpdiensten rukken in Vlaardingen 4 keer in een etmaal uit voor reanimatie
D66 wil gewoon doorregeren en doet alsof het kabinet niet gevallen is: ‘Wat een arrogantie en minachting’
Kuipers verwacht 10 miljoen ‘coronabesmettingen’ dit najaar: ‘Geesten worden rijp gemaakt voor nieuwe lockdowns’
Deze nieuwe telescoop gaat zoeken naar Planeet X