Tucker Carlson is terug, en hoe. De eerste aflevering van ‘Tucker on Twitter’ werd in minder dan een halve dag ruim 50 miljoen keer bekeken.
Carlson nam geen blad voor de mond en kraakte de propaganda over de Kakhovka-dam. Die zou volgens de westerse media door Poetin zijn opgeblazen. Want hij is kwaadaardig en kwaadaardige mensen doen nu eenmaal kwaadaardige dingen, zo redeneren de media.
Al meer dan een jaar
De dam is overigens in de jaren vijftig gebouwd door de toenmalige Sovjet-Unie, en bevindt zich al meer dan een jaar aan het front. De grootste kerncentrale van Europa, Zaporizja, en het schiereiland de Krim zijn voor water afhankelijk van het Kakhovka-reservoir.
Nadat Rusland in 2014 de Krim annexeerde, eiste het land herhaaldelijk dat de irrigatiesystemen die water leveren aan de Krim open zouden blijven.
Voorgelogen
Maar wij moeten nu geloven dat Poetin het heeft gedaan. “Je moet jarenlang zijn voorgelogen om tot dergelijke conclusies te komen en uiteraard is dat ook het geval,” legde Carlson uit.
Bill Kristol, de man die ooit beweerde dat Saddam Hoessein verantwoordelijk was voor 9/11, noemde Poetin een ‘oorlogscrimineel’ en vergeleek hem met Donald Trump.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





In Duitsland is de beer los, maar minister Kuipers slaapt lekker door
Directeur Stichting ALS plunderde kas voor privédoeleinden
‘Vrijwel alles in de supermarkt is in het beste geval ongezond en in het slechtste geval letterlijk vergif’
4 tekenen dat jij je eigen ergste vijand bent (+hoe je het stopt)
Volkskrant-journalist vergelijkt Raisa Blommestijn met Hitler: ‘Heel veel zieker dan dit wordt het niet’
Studie: Canada kan de komende 20 jaar flink besparen op zorg door 15 MILJOEN mensen te euthanaseren
Huisarts stuurt noodkreet naar Tweede Kamer: ‘Ik voel mij hierdoor bedreigd’
Advertentietest Mislukt – Maar Onze Strijd Voor Vrijheid Is Nog Niet Voorbij
‘Orwelliaanse dystopie’: Zo wordt Oekraïne omgetoverd tot groot testlab voor globalistische tools