De NOS bericht dat het ministerie van Landbouw tegenover Brussel heeft verzwegen dat fraude met landbouwpercelen wijdverspreid is in Nederland. De staatsomroep baseert zich op onderzoek van Investico, het platform voor onderzoeksjournalisten.
Groenstroken zouden zonder toestemming als landbouwgrond zijn geregistreerd, waardoor boeren extra landbouwsubsidies konden opstrijken.
Volgens Farmers Defence Force-voorman Mark van den Oever hebben ze bij de NOS ‘totaal geen verstand van zaken’. Hij zegt ook dat het ‘linkse’ Investico er een grote fraudezaak van wil maken om boeren in een kwaad daglicht te stellen. “En wie doet daar mooi aan mee? De NOS, wederom.”
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ons land vergiftigen met onzin
Van den Oever zegt het ‘hele fake news-verhaal’ van de NOS samen met BVNL te gaan stoppen. “Wij gaan de hele subsidie – één miljard voor één bedrijf, voor de NPO – intrekken.”
“Geef dat geld aan degenen die de boodschappen niet meer kunnen betalen. Dan hebben we er allemaal iets aan. Dan hoeven die mensen niet meer bij de voedselbank in de rij. In plaats van dat die diknekken met 300.000, 400.000, 500.000 euro salaris ons land vergiftigen met fraudeverhalen en onzin die ze over ons uitkotsen.”
Of ze donderen helemaal op
Die NPO moet op eigen beentjes komen te staan, vindt Van den Oever. “En als de kijkers de propaganda niet meer willen zien, gaan ze maar van drie naar twee zenders. Of naar één. Of ze donderen helemaal op als niemand meer interesse heeft in hun rotzooi.”
Dat gif moet uit ons systeem, stelt Van den Oever. “Jullie doen niet meer aan hoor en wederhoor. Het is puur een groene agenda die jullie met propaganda over ons uitrollen.”
“In de Kamer is het al lekker aan het opruimen, nu bij de NPO nog een keer.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Biden waarschuwde in februari: als Rusland binnenvalt, maken wij een einde aan Nord Stream 2
Wat je moet weten over het zeer toxische, mogelijk dodelijke en ineffectieve vogelgriepvaccin
Oervoeding zonder suikers en E-nummers vermindert risico op welvaartsziekten
Cocaïneschandaal: CIA in verband gebracht met drugssmokkel
In de jaren 50 werd al gesproken over het verwerken van drugs in eten, drinken en vaccinaties om mensen depressief te maken
Tombe van Egyptische prinses gevonden in Aboesir
Akkerbouwer legt in 4 minuten uit waarom je eten zo duur is (en steeds duurder wordt)
Britse vaccin-website brengt BMR-prik in verband met autisme
NESARA stap voor stap: basisinkomen Japan, denktank wil economie hervormen