Willem Engel sommeerde het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen de toestemming voor de coronavaccins in te trekken.
Het antwoord dat hij kreeg was veelzeggend. Het CBG zei: daartoe zijn wij niet bevoegd, dan moet je bij de Europese instanties zijn.
Dat klopt volgens Engel niet. In de wet- en regelgeving staat duidelijk dat de lidstaat eindverantwoordelijke is. Hij vindt het ‘zeer zorgwekkend’ dat door middel van het corona-narratief nog meer soevereiniteit van lidstaten wordt afgepakt.
Gezondheid van burgers staat op het spel
Daarnaast eisen acht Europarlementariërs van het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA) dat zij de vergunningen voor het gebruik van de vaccins van Pfizer en Moderna opschort.
“De gezondheid van burgers staat op het spel. Bijwerkingen als hartschade maken mensen voor de rest van hun leven invalide. Daarom moet het EMA geen enkel risico nemen en deze vaccins onmiddellijk van de markt halen,” aldus initiatiefnemer Marcel de Graaff (FVD).
Pseudo-wetten
Hij sprak in het Europees Parlement met John Laughland (FVD), Engel en Europarlementariër Joachim Kuhs over hun brief aan het EMA.
Tijdens het gesprek wees Engel erop dat de Europese Commissie corona en de injecties gebruikt om meer macht naar zich toe te trekken, door het Europees Parlement te omzeilen en pseudo-wetten te maken.
De Graaff merkte op dat Katalin Kariko en Drew Weissman, die de Nobelprijs voor de Geneeskunde hebben ontvangen voor hun onderzoek naar de mRNA-vaccins, in 2018 waarschuwden voor de negatieve effecten van mRNA-vaccins.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Sovjetministerie legde contact met buitenaardse beschaving
Moedermagazine stuurt columnist de laan uit na kritische column over kindervaccinaties
Twee jaar na de eerste lockdown: de rest van de wereld zat ernaast en Zweden had gelijk
Beelden uit coronakamp in Canada: ‘Jullie behandelen ons erg slecht’
Zorgbestuurder verbrast 1,5 miljoen euro zorggeld in het casino. Dit is de bizarre reactie van justitie
“Laat dit een waarschuwing zijn voor ouders”: HPV-vaccin Gardasil vernielt eierstokken van 16-jarig meisje
Bestanddeel uit cannabis getest in strijd tegen kanker
Nijmeegs ziekenhuis bomvol wegens onverklaarbaar veel spoedopnames, hoe kan dat?
‘On-ge-looflijk dat Klaus Schwab dit gewoon publiek kan zeggen en niet opgepakt wordt’