Ongehoord Nederland mag als publieke omroep blijven uitzenden. De NPO had verzocht de vergunning van ON! in te trekken, maar demissionair staatssecretaris Uslu (D66) legt dat verzoek naast zich neer, blijkt uit een Kamerbrief.
Het intrekkingsverzoek volgde op drie boetes die de NPO had opgelegd aan ON! Volgens Uslu is er te weinig juridische basis om de vergunning in te trekken.
Enorme overwinning
De bewindsvrouw merkt op dat de omroep van Arnold Karskens het afgelopen jaar bereidheid toonde om zich te verbeteren en verwacht dat ON! deze lijn door zal zetten.
Ongehoord Nederland heeft verheugd kennis genomen van het besluit van Uslu en spreekt van ‘een enorme overwinning’. “Het geluid dat ON! vertolkt in het publieke bestel – van kritiek op massamigratie, peperdure klimaatplannen, globalisme en Europese integratie en voor het behoud van Nederlandse tradities en cultuur – wordt breed gedragen onder de bevolking. De verkiezingsuitslag van vorige week heeft dit eens te meer duidelijk gemaakt,” reageert Karskens.
Nog een uithuilsessie voor de sneeuwvlokjes?
“Eerste slag om de persvrijheid gewonnen!” zegt ON!-redacteur Kim Tjoa. “Nog een uithuilsessie voor de sneeuwvlokjes?”
Mediadirecteur Peter Vlemmix schrijft: “De overwinning van Ongehoord Nederland op Hilversum is van historische proporties. Geen censuur van andersdenkenden. Leve het vrije woord.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Oorlog in Oekraïne en crisis in Griekenland: “We worden voor de gek gehouden”
Prominent Republikeins congreslid stapt op: er wordt geen 4D-schaak gespeeld en er is geen plan om de wereld te redden
James Webb-telescoop doet ‘verbluffende’ ontdekking: ‘Hele wetenschapsfundament kegelt omver’
ChristenUnie-leider Mirjam Bikker onder vuur: ‘U moet zich schamen dat u aan deze oorlogspropaganda meewerkt’
Kijk: de speech van David Icke waarvan burgemeester Femke Halsema niet wil dat je hem ziet
Vanaf 2027 ga je rechtstreeks belasting betalen aan de EU en dit ben je kwijt: ‘Je houdt helemaal niets meer over’
Meisje (17) verlamd na controversiële HPV-prik tegen baarmoederhalskanker. Dit wil ze tegen andere meisjes zeggen
Britse vrouw ‘brengt vermiste huisdieren weer thuis door middel van telepathie’
Is DMT de schakel tussen ons bewustzijn en andere realiteiten?