Huisarts Jan Vingerhoets laat in een interview met De Andere Krant weten dat hij zijn huisartsenpraktijk sluit. Hij wil geen deel meer uitmaken van een systeem dat niet meer over menselijke zorg gaat.
Vingerhoets verdiepte zich in de coronatijd in zowel de maatregelen als de prikken. Hij liet tijdens een presentatie voor collega’s zien dat er gesjoemeld was met de registratiestudies en dat bescherming door de prik enorm werd overdreven.
Zijn verzoek om na te denken over de rol van artsen bij het toedienen van de vaccins leek aan dovemansoren gericht. Het was normaal je aan de richtlijnen van het RIVM te houden. Zijn collega’s wilden niet ingewikkeld doen en gaven geen weerwoord.
Leestip‼️ Na ruim 30 jaar sluit huisarts Jan Vingerhoets eerdaags zijn praktijk.
“De overheid gaf informatie waarvan ik wist dat die niet klopte. Sterker nog, ze loog bewust en gebruikte boterzachte informatie voor iets dat bijna vaccina- tiedwang werd.”
“Bewustwording is de… pic.twitter.com/YPLQkFwCJQ
— 🌸Simone Juffermans (@SimoneSays123) January 14, 2024
Dat is schokkend
Vingerhoets keek lijdzaam toe hoe de overheid bewust loog. In die periode zijn mensen hun eigen kracht, verantwoordelijkheid, het zelf nadenken kwijtgeraakt, verzucht hij. “Dat is schokkend.”
We zijn bang voor ziekte en dood. Dat er snel medische hulp voor wordt gezocht, is voor Vingerhoets een teken dat de kracht van het zelfhelend vermogen en iets te accepteren en ermee om te gaan niet altijd aanwezig is.
Niets minder dan een bom
Als hij zijn praktijk heeft overgedragen, gaat hij terug naar de basis, zijn eigen kracht. Hij wil meer gaan schrijven, ook om censuur tegen te gaan. Je vindt zijn blogs op de website Blogdoc.nl.
Er is nog genoeg werk aan de winkel, benadrukt de afzwaaiend arts. Volgens hem beseffen veel mensen de potentiële betekenis niet van de ontdekking dat er DNA in de vaccins zit, terwijl ons werd voorgehouden dat ons DNA veilig was. “Dat is niets minder dan een bom onder het hele vaccinverhaal en een absolute reden om onmiddellijk te stoppen met vaccineren.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Last van een herfstdip? Spiritualiteit kan humeur verbeteren
Justin Trudeau: datgene wat we geleerd hebben van corona gaan we toepassen bij ‘klimaatcrisis’
Complottheoretici claimen dat de wereld volgende maand eindigt
De natuur in huis halen? Begin met een goede basis in je interieur
Het leek wel een oorlogsgebied, zo erg is het nog nooit geweest. Beelden van nieuwjaarsnacht die u niet zag in de media
Epstein-handlanger Ghislaine Maxwell wil ‘waarheid’ onthullen over klantenlijst van de pedofiel, zeggen insiders
Waarom de Democraten en media in rep en roer zijn nu Trump de Amerikaanse troepen terugtrekt uit Syrië
Harvard-professor: 40 tot 70 procent wereldbevolking krijgt coronavirus. ‘We kunnen dit niet tegenhouden’
Henry Kissinger roept op tot Nieuwe Wereldorde