Het Nidos, de stichting voor belangenbehartiging van jonge, alleenstaande asielzoekers, ontving de afgelopen jaren meer dan een half miljoen euro aan subsidie van de overheid.
Dat geld ging naar opvang, huisvesting, coaching en hulp op de arbeidsmarkt, ontdekte voormalig Tweede Kamerlid Wybren van Haga.
De stichting voor de belangenbehartiging van jonge, alleenstaande asielzoekers ontving de afgelopen jaren meer dan €500.000 aan subsidie. #BVNL wil ons belastinggeld eerst besteden aan de toekomst van onze eigen kinderen, voordat we die van anderen betalen. #DOGE #DOGEBVNL pic.twitter.com/QKbgL5WJJf
— Wybren van Haga (@WybrenvanHaga) April 1, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Veel te veel geld
“Ondertussen kunnen onze eigen kinderen geen huis vinden, zijn de wachtlijsten in de jeugdzorg niet meer te overzien en kost het levensonderhoud voor jonge Nederlanders die proberen een bestaan op te bouwen veel te veel geld.”
De asielindustrie is een pervers verdienmodel en legt grote druk op onze voorzieningen, benadrukt Van Haga.
Hij wil het belastinggeld uitgeven aan de toekomst van onze eigen kinderen voordat we die van anderen betalen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nieuwe Griekse minister noemt bezuinigingsmaatregelen ‘fiscale waterboarding’
Britse vrouw (74) beschuldigt basisschoolleraren van satanisch misbruik en het koken van baby’s. Lees hier alles over deze gruwelijke zaak
We leven dus nog steeds in een ijstijd. Medeoprichter van Greenpeace onthult in dit filmpje wat ze je niet vertellen over klimaatverandering
Kuipers zet apenpokken in alle haast op A-lijst: ‘Perfect excuus om soevereiniteit af te staan aan WHO’
Canadese disclosure: Onbekend object gevonden in Saskatchewan
Satellietbeelden van geheimzinnige legerbasis bij Area 51 acht jaar niet bijgewerkt. Wat hebben ze te verbergen?
Van Meijeren vindt noodwet ‘extreem ver’ gaan: ‘Burger wordt voorgelogen, is de dupe en betaalt de prijs’
Coronachef Witte Huis: ‘God heeft je twee armen gegeven’ om je corona- en griepprik te halen
De grote vraag over coronavaccins die niemand stelt