Waarom voelen sommige mannen zich aangetrokken tot minderjarige meisjes? Dat is een pathologische obsessie, zei schrijver Darryl Cooper in gesprek met Tucker Carlson. Zo had Jeffrey Epstein een voorliefde voor meisjes met een beugel.
Het draait niet om seks, het is iets spiritueels, stelde Carlson. Een goede vriend zei eens tegen hem: ze kicken erop om onschuld te vernietigen. Dat is de definitie van kwaadaardigheid, dat is satan, benadrukte hij. “Het gaat om het vernietigen van iets wat puur is.”
Tucker Carlson on how the elite class performs demonic rituals in exchange for power.
“It’s not about sex. It’s a spiritual thing… It’s the thrill of destroying innocence. And that is the definition of evil.” pic.twitter.com/UESHe4Rhj0
— Tucker Carlson Network (@TCNetwork) July 18, 2025
Het offeren van kinderen
Door de geschiedenis heen wordt dat gezien als iets wat macht geeft, benadrukte Cooper, die een parallel trok met het offeren van kinderen.
Leiders vernietigen schoonheid en onschuld in ruil voor macht, voegde Carlson er nog aan toe.
Het tweetal sprak ook over de banden tussen Epstein en oud-justitieminister Bill Barr, en de link met inlichtingendiensten:
Darryl Cooper on the real story of Jeffrey Epstein.
(0:00) The Strange Origins of Jeffrey Epstein and His Connection to Bill Barr
(9:05) Epstein’s Money Laundering
(18:09) Did Epstein Belong to Intelligence?
(31:41) Epstein’s Connection to Iran-Contra
(48:52) Who Really Was… pic.twitter.com/bjQFxOXezI— Tucker Carlson (@TuckerCarlson) July 18, 2025
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Topeconoom: ‘We staan aan de vooravond van een enorme verandering’
Journalist waarschuwt: ‘Door het beleid van de ECB glijden we af naar een digitale dictatuur’
Onvruchtbaar door coronaprikken: deze gynaecoloog slaat alarm
Britse oud-premier Thatcher ‘stopte kindermisbruik in de doofpot’
Waarom fruit gezonder is dan fruitsap
Er klopt iets niet: Gifgasaanval in Syrië wederom een false flag?
Uitgever over ‘enorme nazi-aanwezigheid’ in Oekraïne: ‘Dat is daar echt een plaag’
Tweede basisinkomen in Nederland een feit
Glyfosaat: omstreden gif van Monsanto dat in recordhoeveelheden over onze akkers en tuinen wordt gesproeid