Stichting VoorWaarheid verzocht de rechter deze week de negende prikronde van de experimentele gen-therapeutische corona-injecties te schorsen, omdat er nog steeds gewonden en doden vallen.
Donderdag 9 oktober stonden juristen Maria-Louise Genet en Jacob van der Veer tegenover de minister van Volksgezondheid, op dit moment VVD’er Jan Anthonie Bruijn.
De rechter erkende dat er een spoedeisend belang is. Dat gebeurde nadat Genet het grote aantal gevallen van ernstige bijwerkingen benoemde.
Gevaarlijk
Op de vraag of ze denkt dat de rechter dit serieus gaat nemen, antwoordde ze: “Ik was positief verrast. Ik had wel het gevoel dat de rechter wat meer op onze hand was.”
Ze heeft de database geraadpleegd en daaruit blijkt dat er sinds de achtste prikronde 1212 meldingen bij zijn gekomen, waarvan 155 ernstig. Dat zijn mensen die in het ziekenhuis belanden, een levensbedreigende situatie meemaken of overlijden. “Daarmee kun je laten zien: dit is ook daadwerkelijk gevaarlijk.”
Genet wees erop dat er op dit moment helemaal geen noodzaak is. “Er is geen pandemie. Er is niets aan de hand. Dus waarom die gehaastheid om toch door te gaan met deze waanzin?”
Het kan gewoon niet anders meer
“Het gaat hier ook om een politiek motief, een financieel motief, er is nog steeds sprake van corruptie en het wordt tijd dat een rechter hier nu eens een keer een einde aan gaat maken.”
Ze voegde toe dat de rechters in een lastig parket zitten omdat ze onder druk worden gezet of zelf ook zijn ingespoten met ‘deze troep’.
“Als je naar de huidige stukken kijkt, dan kun je niet anders dan concluderen dat deze middelen gewoon van de markt moeten worden gehaald. Daar wees ik ook op. Ik zei: of de minister heeft het IQ van een zwakzinnige, of er is hier sprake van kwade opzet. Het kan gewoon niet anders meer.”
Komende week doet de rechter uitspraak.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




CIA-klokkenluider: ‘Biden en Obama hebben Navy Seals vermoord’
Mensen keren zich tot alternatieve nieuwsbronnen terwijl kranten strijden om lezers
Indrukwekkend: Dit meisje kan geblinddoekt lezen door haar ‘derde oog’ te gebruiken
Tucker Carlson geschokt dat Moderna-prik voor kinderen is goedgekeurd: ‘Deze mensen horen in de gevangenis’
Fidel Castro vergelijkt NAVO met nazi’s, “Terreurgroep IS opgezet door VS en Israël”
Generaal-majoor Albert Stubblebine diende 32 jaar in het leger. Luister goed naar wat hij zegt over 9/11
Kijk: Hoogleraar en immunoloog Theo Schetters vat in 3 minuten samen wat er fout ging en gaat in dit land
Grootste schietpartij in de geschiedenis van Texas. Wat bezielde deze man?
Oud-politicus doet schokkende uitspraak: “Clintons betrokken bij pedofielennetwerk”