The Kingdom of the Netherlands oftewel het Koninkrijk der Nederlanden is geregistreerd in het Verenigd Koninkrijk en wel op het adres van de Nederlandse ambassade in Londen.
Paul Huijts, voormalig secretaris-generaal bij het ministerie van Buitenlandse Zaken, is de ambassadeur in het Verenigd Koninkrijk, met als standplaats Londen.
Bekijk de video van Pieter Parlevliet:
SDG-vlag
“Hier zijn heel veel vragen over te stellen,” merkte Pieter Parlevliet op. Hij voegde de daad bij het woord en vroeg Christiaan Rebergen, de huidige secretaris-generaal van het ministerie van Buitenlandse Zaken, of hij weet dat het Koninkrijk der Nederlanden is ingeschreven in Engeland.
“Zeker,” antwoordde Rebergen, die zojuist de SDG-vlag had gehesen.
Parlevliet vroeg hem of dat normaal is. “De ambassade is altijd ingeschreven in een ander land,” zei Rebergen, waarna Parlevliet opmerkte dat het Koninkrijk der Nederlanden daar is ingeschreven.
Heel belangrijk
Dan weet ik niet waar u op doelt, zei Rebergen, met SDG-speldje.
“Dan is het toch wel heel belangrijk om daar even naar te gaan kijken,” zei Parlevliet nog, terwijl de secretaris-generaal snel terugliep naar het ministerie.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bijna-doodervaringen: “Het bewustzijn is iets niet-materieels, dat eeuwig en onvergankelijk los van het lichaam bestaat”
Premier van Slowakije: dit steekt er achter de oorlog in Oekraïne
Het nieuws over Syrië is als een sluipend vergif met oude leugens. Vlaamse pater geeft broodnodige duiding
Dit mysterieuze object werd gespot boven Washington. Volgens het leger is het in ieder geval geen raket
‘NRC wil mening van andersdenkenden verbieden en pleit voor invoering van Inquisitie’
Ancient Aliens 5: De Einsteinfactor (video)
‘Het is echt een grof schandaal, alle stikstofbeleid dient onmiddellijk te worden stopgezet’
Onderzoekers ontdekken tanden en oogbal in gezicht op Mars. Toch geen berg?
Peru gaat inheemse volkeren beter beschermen