De drie grootste banken – ING, Rabobank en ABN Amro – zijn gekoppeld aan het World Economic Forum, en uitvoerder van Agenda 2030 en de Sustainable Development Goals.
Voorzitter bij ING Group is Karl Guha, die gelinkt is aan het WEF. Hij zit ook bij SHV Holdings van Annemiek Fentener van Vlissingen. CEO Steven van Rijswijk is ook gelinkt aan het WEF. Eén van de grootste aandeelhouders van ING is BlackRock.
Bekijk de opname van ‘Nederland wat is er gaande’:
BlackRock is ook één van de grootste aandeelhouders van ABN Amro. Voorzitter van de raad van commissarissen is Tom de Swaan (WEF).
Rabobank is een banking industry partner van het World Economic Forum, net als De Nederlandsche Bank (DNB). Voorzitter van de groepsdirectie van Rabobank is Stefaan Decraene (WEF).
U wilt een bankrekening openen? Dat kan. U heeft de keuze uit het WEF, het WEF of het WEF.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Het geheim achter de tandwielen van Antikythera
Kabinet-Schoof voert globalistische agenda versneld uit: Nederland speelt sleutelrol bij deze Agenda 2030-top
Topbankier Benjamin de Rothschild (57) sterft plotseling
Pieter Omtzigt duikt in ‘zeer forse’ oversterfte: ‘Verdient nader onderzoek’
Elke (toekomstige) huiseigenaar moet dit zien
Kijk: ME doet inval in pand waar bijeenkomst tegen coronamaatregelen wordt gehouden
Epicentrum van zika-uitbraak ligt in gebied waar vorig jaar genetisch gemodificeerde muggen zijn vrijgelaten
De gruwelijke erfenis van David Rockefeller, patriarch van de diepe staat
Internet in de ban van gevleugelde ‘demon’ in Arizona