Reiner Fuellmich vormt op dit moment een nieuw juridisch team om de autoriteiten aan te klagen. De oud-advocaat stelt namelijk dat hij in de gevangenis doelbewust is geïsoleerd en gemarteld.
Het Britse oud-parlementslid Andrew Bridgen, die afgelopen maand een bezoek aan hem bracht in de gevangenis in Bremervörde, zei in gesprek met UK Column dat zijn mensenrechten ernstig zijn geschonden.
Imagine fighting for Covid truth only to be kidnapped, betrayed by your colleagues, tortured and silenced in a German prison.
That’s Reiner Fuellmich’s reality !!
Andrew Bridgen visited him and says he remains upbeat despite having been abused and tortured.
It’s been a huge… pic.twitter.com/pcw5XlayLu
— Kat A 🌸 (@SaiKate108) December 3, 2025
De Duitse staat ziet Fuellmich als een grote bedreiging, benadrukte Bridgen. Hij zit al meer dan twee jaar in de gevangenis en de autoriteiten zijn niet van plan om hem op korte termijn vrij te laten, voegde hij toe. “Het is belangrijk dat we mensen als Reiner niet vergeten.”
Een kerker in een kasteel werd vroeger om die reden ook wel oubliette of vergeetput genoemd.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Grote verwarring rond nieuwe verpakking homeopathische middelen
Luister naar onze kinderen in plaats van een toets
Piloten maken melding van grote vierkante UFO’s boven Engeland. Lees hun verbaasde reactie
Gele hesjes gaan meedoen aan de Europese verkiezingen. Hoe ver gaan ze het schoppen?
Zorgmedewerker Tim sterft na tweede dosis coronavaccin, onderzoek gaande
Labour-kandidaat geschorst omdat hij tweette dat terreurgroep IS wordt gefinancierd door de Rothschilds. Dit schreef hij nog meer
Masonisch ritueel bij Grote Piramide op 11-11-11
Kennedy houdt historische toespraak in Berlijn: ‘Dit is de frontlinie tegen het totalitarisme’
Blinde man en armloze vriend planten samen in 10 jaar tijd 10.000 bomen