In een weiland in Tsjechië is een gigantische graancirkel verschenen. Hoewel de politie buitenaardse betrokkenheid niet uitsluit, wordt in eerste instantie gedacht aan een meer aardse verklaring.
De enorme vierpuntige ster met een omvang van 6000 vierkante meter verscheen van de ene op de andere dag in een weiland buiten de Tsjechische stad Boskovice. Hoewel de formatie in de regio een flinke boost heeft gegeven aan het toerisme, is de woeste landeigenaar Jan Karlik (55) niet te spreken over de graancirkel.
“Het maakt me niet uit waar ze vandaan komen, ook al zijn het buitenaardsen, ze moeten betalen,” zei de boer. De graancirkel bestaat uit een vierpuntige ster in een cirkel met een soort mysterieuze stenen van Stonehenge in een kleinere cirkel.
Woordvoerder van het stadsbestuur van Boskovice Jaroslav Parma zei: “De formatie is ontdekt door een man die op dat moment een wandeling maakte. De graancirkel is moeilijk te zien als je niet boven het gebied vliegt, maar hij stuitte er per toeval op omdat hij uitkeek over het weiland om te zien waar zijn hond was gebleven.”
Adam Anton (33) bracht een bezoek aan de formatie en zei: “Ik vind dit verdacht. De meeste mensen hier denken dat de graancirkel is gemaakt door mensen, maar niemand weet precies wie het gedaan heeft.”
“We sluiten buitenaards bezoek en de invloed van vortexen niet uit, maar we richten ons op dit moment met name op menselijke daders,” zei politiewoordvoerder Iva Sebkova.
Bekijk hieronder beelden van de graancirkel die op 28 juni zijn gemaakt door BTV Boskovická televize:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Beelden: Vrijheidstruckers en boeren blokkeren Binnenhof – ‘Geweldig! Nederland komt in verzet!’
Marechaussee-docent loopt mars tegen ritueel misbruik: ‘Grotere pandemie dan corona’
Nog giftiger voor de mens dan glucose-fructosestroop. Dit smerige ingrediënt zit in alledaags eten en drinken
NASA-scanners detecteren verborgen basis onder poolijs
Iconische dansje van Sigrid Kaag was ‘volkomen geënsceneerd’
‘Nederland moet gebruik van aspartaam zelfstandig beperken’
Nieuwe Wereldorde Carney: Canada zonder volksraadpleging ingelijfd bij Europees project
Nieuwe rechtszaak tegen Diddy: ‘Toen ik 10 was werd ik tijdens een auditie gedrogeerd en verkracht’
Grootste radiotelescoop ter wereld gericht op ‘buitenaardse megastructuur’