Mensen hebben al eeuwenlang contact met buitenaardse wezens, die zich onopgemerkt onder ons begeven. Dat zegt oud-hoogleraar David M. Jacobs van de Temple-universiteit in Philadelphia.
Jacobs, die wetenschappelijk onderzoek doet naar buitenaardse ontvoeringen, werkt momenteel aan zijn vijfde boek, getiteld ‘The New People’. Hij werkte 36 jaar als professor aan de Temple-universiteit en ging in 2011 met pensioen.
De schrijver heeft inmiddels 150 mensen geïnterviewd die naar eigen zeggen zijn ontvoerd door buitenaardsen. De herinneringen aan de kosmische ontvoeringen komen bovendrijven tijdens ontspanningssessies. Jacobs verwijst naar peilingen waaruit blijkt dat meer dan een miljoen Amerikanen zijn ontvoerd door buitenaardsen.
Hij geeft toe dat bewijs voor buitenaards leven zwak is: vaak gaat het om vage foto’s of verzonnen verhalen. Toch stelt Jacbos dat er bewijs is. Mensen rapporteren onafhankelijk van elkaar dat ze contact hebben gehad met mens- of insectachtige wezens die mensen nodig hebben om zich voort te kunnen planten.

Mensen zijn fysiek afwezig op het moment dat ze worden ontvoerd, aldus Jacobs. Sommige gezinnen hebben zelfs gezien hoe geliefden verdwenen, voegde hij toe. Ontvoerden worden meestal in groepen meegenomen; vreemden die elkaar op aarde nog nooit hebben ontmoet herkennen elkaar van hun ervaringen in de ruimte.
Mensen keren terug met vreemde tekens, verwondingen of littekens, waaronder littekenweefsel dat van de ene op de andere dag is ontstaan, weet Jacobs, “een biologische onmogelijkheid die ik met eigen ogen heb gezien.”
Jarenlang sprak Jacobs niet in het openbaar over buitenaardse ontvoeringen. Een financier van de universiteit dreigde zich zelfs terug te trekken als Jacbos niet zou stoppen met lesgeven over UFO’s. Hij stopte niet en liep daarmee enkele promoties mis.
Michael Shermer van het tijdschrift Skeptic zei dat Jacobs ‘spreekt als een academicus’, maar tegelijkertijd ‘cirkelredeneringen gebruikt’. William Hartmann van het Planetary Science Institute in Arizona zei: “Op de website van dr. Jacbos is te lezen dat herinneringen aan buitenaardse ontvoeringen afkomstig zijn van hypnose, maar volgens mij hecht de wetenschappelijke gemeenschap weinig waarde aan hypnose.”
Jacobs heeft zelf nog nooit een UFO gezien en ook is hij nog nooit ontvoerd. “Ik ben nog nooit in Japan geweest, maar dat betekent niet dat Japan niet bestaat,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






WikiLeaks: Astronaut wilde Obama betrekken bij onthullingen over buitenaardse wezens
Organisator coronaprotest Berlijn: ‘Het vrijheidsvirus verspreidt zich over Europa’
Vrouw sterft op operatietafel, ziet de hemel en komt terug als een ander mens. Dit is haar hartverwarmende verhaal
Nieuwe theorie suggereert dat we in een hologram leven
Arts: dit is waarom sommige partijen coronavaccins 5000% dodelijker zijn dan andere
Fleur Agema tegen De Jonge: kwestie van weken voordat ruime meerderheid op de ic volledig gevaccineerd is
Dit stel woont al tientallen jaren in een huis waar het spookt. Er gebeuren de vreemdste dingen
De kunst der manipulatie. Hoe spitskandidaat Frans Timmermans zich een weg richting de top glibbert
Ingenieur: “We leven mogelijk in de Matrix”