Wie gisteren naar de sterrenhemel boven de stad Lommel in België keek, heeft daar mogelijk iets raars gespot. Het Belgische UFO-meldpunt kreeg een reeks foto’s binnen van een inwoner van de stad die rond 22.23 uur een ongeïdentificeerd vliegend object gezien zou hebben.
Er zou een lichtpunt zijn opgedoken dat meer dan zeven minuten statisch bleef hangen en daarna opeens verdween. Dat schrijft Het Belang van Limburg.
Frederick Delaere van het Belgische UFO-meldpunt zei sinds 2007 al zo’n 1617 meldingen te hebben ontvangen van UFO’s. “Natuurlijk zijn er enkele waarvoor we geen verklaring vinden en die dan de geschiedenisboeken ingaan als een niet-identificeerbaar voorwerp,” zei hij. “Enkele jaren geleden waren lampionnen erg in, als die een bepaalde hoogte krijgen kan dat op een vreemd object lijken. En vandaag de dag zijn er heel wat mensen die experimenteren met drones voorzien van lampjes.”
Bij de Nederlandse en Amerikaanse meldpunten nemen elk jaar de meldingen toe. Anders is dat in België, waar de regels voor het spotten van UFO’s zijn aangescherpt. In 2014 kwamen er 169 meldingen binnen bij het Belgische UFO-meldpunt, dat waren er 92 minder dan in 2013. Voor vier meldingen werd geen verklaring gevonden.
In januari kwamen de meeste meldingen binnen. In diezelfde maand stond de politie van het Duitse Bremen voor een raadsel: drie uur lang was een voorwerp te zien op de radar van de vluchtleiding. Ook met de verrekijker konden de luchtverkeersleiders een onbekend vliegend voorwerp zien. Het luchtverkeer werd er door gehinderd.
[HBVL]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






BBC-documentaire: “Neerhalen van MH17 was het werk van de CIA en Oekraïense geheime dienst”
Langverwacht rapport: “Oliebelangen BP en Shell belangrijkste reden voor Irakoorlog”
Levensverzekeraars geconfronteerd met forse stijging sterfte: ‘Het is verbazingwekkend’
Columnist haalt verwoestend uit naar De Jonge: ‘Tief op met je prik’
Onderzoek naar 31 sterfgevallen na vaccinatie in zorginstelling Noord-Holland: ‘Onderste steen komt boven’
De Duitse Holocaust waar niemand over praat: 9,3 miljoen zielen
Mondkapjesplicht schept gevaarlijk precedent
Generaal-majoor vindt het raar dat we ‘alles gratis krijgen’ in onze maatschappij: ‘Daar mag je echt iets voor terugdoen’
Luister naar wat Kennedy te zeggen heeft over het populairste vaccin ter wereld