De aanslagen in Parijs zijn waarschijnlijk uitgevoerd door professionele commando’s, niet door een groep IS-terroristen. Dat stelt de Amerikaanse historicus dr. Randy Short.
Afgelopen vrijdag werden in de Franse hoofdstad een aantal aanslagen gepleegd, waarbij zo’n 130 doden en meer dan 350 gewonden vielen. Terreurgroep IS, die delen van Syrië en Irak onder controle heeft, eiste de aanslagen op, maar onafhankelijke analisten zetten vraagtekens bij de geloofwaardigheid van de groep.
“Het lijkt erop dat dit een operatie is die is uitgevoerd door professionele commando’s,” zei dr. Short. “En wie weet er meer over doodseskaders en commandogroepen dan de Fransen, Britten, Amerikanen en Israëli’s?”
Operatie Gladio
CIA-directeur John Brennan zei maandag dat de spionagedienst ‘wist’ dat IS-terroristen aanslagen in Europa hadden gepland. De CIA-baas zei dat het bloedbad in Parijs ‘geen verrassing’ was.
Dr. Short vindt de uitspraak van Brennan weinig verrassend. “IS of ISIS, welke naam ze ook gebruiken voor deze groep, is eigenlijk een soort stiefkind van Al Qaida en andere groepen van de Franse, Britse, Turkse en Israëlische geheime diensten,” zei hij.
“Ik wil mensen herinneren aan Operatie Gladio, die werd uitgevoerd tussen de jaren veertig en de jaren tachtig, waarbij de Verenigde Staten en hun NAVO-partners doelbewust Europese burgers doodden, terroriseerden en bang maakten om ze zogenaamd te beschermen tegen het communisme,” ging hij verder.
De analist zei dat het incident in Parijs heel erg doet denken aan de aanslagen op vliegvelden in Italië en andere landen tijdens Operatie Gladio.
Zeer effectieve geheime dienst
Dr. Short kan er niet bij dat Frankrijk, een land met een zeer effectieve geheime dienst, niet heeft geweten wat deze mensen van plan waren.
“Ze weten precies hoeveel mensen met een Frans paspoort er vechten in Syrië,” zei dr. Short. “Ik geloof niet dat deze mensen in staat zijn geweest om zulke gecoördineerde aanvallen uit te voeren.”
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Magazijn van Kalasjnikov in huis in Alphen pompen is geen poging tot moord: ‘De rechtspraak is ziek’
Planeet X, Nibiru? Wetenschappers: “Ons zonnestelsel bevat 10 of zelfs nog meer planeten”
Valt nu het doek voor de propagandamedia?
‘Aarde Twee’: Levensvatbare planeet ontdekt bij buurster van de zon
Topman Oekraïense militaire inlichtingendienst: Navalny overleden aan bloedprop
Onderzoekers maken trekstraal uit Star Trek
Bilderberg bijeen in de VS. Dit zijn de Nederlanders die op kosten van de burger in het diepste geheim vergaderen
Arts laat zien wat hij heeft aangetroffen in het bloed van een 33-jarige ‘gevaccineerde’ patiënt
“JFK vermoord door CIA om topgeheime UFO-stukken”