Hoe voorkom je dat een man als Donald Trump in het Witte Huis belandt? Organiseer een geheime bijeenkomst op een afgelegen eiland voor miljardairs, Republikeinen en grote techbazen.
Volgens de Huffington Post werd de tech-elite tijdens de bijeenkomst vertegenwoordigd door Apple-topman Tim Cook, medeoprichter van Google Larry Page, de bedenker van Napster Sean Parker en miljardair Elon Musk van Tesla Motors. Een woordvoerster van de New York Times bevestigde dat ook Arthur Sulzberger, de uitgever van de krant, aanwezig was.
Niet blij
De conferentie had een zeer geheim karakter, dus het niet bekend waarover precies is gesproken. De techreuzen zouden vooral hebben besproken hoe ze kunnen voorkomen dat Donald Trump het Witte Huis gaat overnemen.
De bijeenkomst, het jaarlijkse World Forum van het American Enterprise Institute, werd gehouden in een resort op een privé-eiland voor de kust van de staat Georgia. Journalisten waren niet welkom. Redacteur Bill Kristol van de Weekly Standard schreef dat de aanwezigen niet blij waren met de komst van Trump. Velen spraken de hoop uit dat hij zou worden verslagen.
Argusogen
Trump heeft bij de voorverkiezingen in de VS op Super Tuesday een belangrijke overwinning geboekt. Hij haalde de meeste stemmen in de staten Michigan, Mississippi en Hawaï binnen.
Binnen de Republikeinse partij werd de winst van Trump opnieuw met argusogen bekeken. De afgelopen dagen werd de miljardair nadrukkelijk onder vuur genomen in campagnespotjes. Zo werd geprobeerd twijfel te zaaien over zijn zakelijke successen en werd in spotjes gewaarschuwd voor zijn grove retoriek.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





MIT-student laat metalen bollen leviteren (video)
Verrassende wending in spraakmakende zaak tegen Rutte, publicatieverbod opgelegd: ‘Bewuste aanval’
Arts voorspelt mondiale aanval: ‘Dit wordt groter dan corona!’
Alles valt langzaam uit elkaar: ‘Dit is een cover-up, en het is moord’
Studie die vaccins linkt aan autisme teruggetrokken na verhitte discussie
Australië: Als je voor 15 oktober geen vaccin hebt gehaald, mag je niet meer werken – ‘Het is heel simpel’
Westerse leugens over Russische militaire operatie in Syrië ontmaskerd op Franse tv
Politie rukt met man en macht uit om verjaardagsfeestje te stoppen: ‘Het nieuwe normaal van Rutte!’
Russische soldaten doen opmerkelijke uitspraken over oorlog in Oekraïne