30 november – nu al wereldschokkend nieuws
Op die datum zullen de Zwitsers voor een referendum naar de stembus gaan. Door onduidelijkheid in stemming bij de regering (120 voor, 119 tegen) wordt dit referendum gehouden.
Wat is hier zo schokkend aan?
Zwitserland wil repatriëring van hun goud! Dit is o.a. omdat de banken minimaal 20% Fractionele Reserve moeten hebben. De huidige polls geven aan dat een overgrote meerderheid voor repatriëring gaat stemmen.
Zoals misschien al bekend heeft Duitsland ook gevraagd aan de VS voor repatriëring van hun goud. De FED (Federal Reserve System ofwel de Centrale Bank van de VS. Red.) heeft aangegeven tot 2020 de tijd te nemen om de 300 ton terug te ‘geven’. Momenteel is er ongeveer 37 ton teruggestuurd. Dikke vinger naar Duitsland en er zouden hierbij al allerlei alarmbellen af moeten gaan. Als iets in een paar weken of een paar maanden geregeld kan zijn, waarom dan 7-8 jaar erover moeten doen?
Wat zullen de gevolgen van dit referendum zijn?
- Implosie van het Fractionele bankensysteem?
- Een nieuwe globale crisis?
- Omvallen van banken?
- Het definitief failliet gaan van de VS?
- Of zelfs WW3?
Het vermoeden gaat dat de VS het goud meerdere keren op papier heeft doorverkocht en het dus niet meer heeft, of niet meer weet tot wie welk goud behoort.
Hoe hard kunnen de Zwitsers het spelen om hun goud terug te krijgen?
Ik ben geen Nostradamus, maar kan wel begrijpen en bedenken wat voor gevolgen dit allemaal zou kunnen hebben. Is dit eindelijk de klap, die het huidige monetaire stelsel laat klappen? Voor mijzelf denk ik dat dat een zegen zou zijn op de lange termijn, maar op korte termijn zijn de gevolgen misschien niet te overzien.
Ondanks de belangrijke implicaties, wordt er niets gemeld in de mainstream media. Waarom niet? Over Nederlands goud wordt überhaupt al niet gesproken. Google is dus weer een grote vriend en kennisbank gebleken.
Maakt mijn bezorgdheid me tot een aluhoedje of conspiracy-gekkie, of is het terecht dat ik bezorgd ben voor mijn kinderen en mijn medemens?
Stefan,
Den Haag
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Het is duidelijk dat de huidige ideeën over het menselijk bewustzijn niet kloppen”
Israëlische begrafenisondernemers worden overspoeld en zien vertienvoudiging van aantal sterfgevallen
‘Gezicht van verpleegster verlamd’ na coronavaccin: ‘Alsjeblieft, haal deze vaccinatie niet’
Levensgrote beelden gevonden in oude Mayastad (video)
De invloed van de zon op seismische activiteit
Rechtszaak om beëindiging Nederlandse deelname en steun aan Oekraïneoorlog af te dwingen dient op 25 juni
Er gebeurt iets vreemds op de maan. We hebben alleen geen flauw idee wat het is
Miljarden belastinggeld naar Afghaanse veiligheidsagenten die jongetjes als seksslaaf houden. En dit voorstel om daar een einde aan te maken is zojuist verworpen
De eerste coronaprik was één groot toneelstuk, blijkt nu: het is erger dan je denkt, veel erger