De gepensioneerde marinepiloot David Fravor werd 13 jaar geleden de lucht ingestuurd om een UFO te onderscheppen. Wat hij ook deed, hij kon het object niet bijhouden.
“Het werd bestuurd door een intelligentie,” zegt Fravor tegen de Boston Globe. “Het reageerde op ons.”
Hij had verwacht dat iemand zich over het incident zou uitspreken, aangezien de Amerikaanse marine het object al twee weken volgde. Het bleef echter oorverdovend stil.
Niemand
Als er een buitenlandse onderzeeër was opgedoken, zouden overal alarmbellen zijn afgegaan en vragen worden gesteld, aldus Fravor.
“En toch zijn er veel van dit soort objecten die gewoon verschijnen, doen wat ze maar willen en weer verdwijnen. Je kunt er niets tegen doen,” zegt hij.
“En niemand stelt er vragen over,” vervolgt hij.
Wereldwijd
We moeten hier niet langer grapjes over maken en onze aandacht hierop richten, aldus Fravor.
Hij merkt op dat deze onbekende objecten niet alleen in de VS, maar wereldwijd worden waargenomen en vraagt zich af waarom ze niet worden onderzocht.
Ver achterloopt
Het lijkt erop dat onze bestaande technologie ‘ver achterloopt’, stelt Fravor, toevoegende dat het onderzoek naar de onbekende objecten kan leiden tot bijvoorbeeld nieuwe energiebronnen.
“Als je genoeg geld hebt en de juiste focus, kun je dit achterhalen,” besluit hij. “Ik denk dat er genoeg briljante mensen met een open geest zijn.”
Foto: Fæ Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oud-topambtenaar Hans Siepel: DIT is pas een complottheorie
‘Het is echt belachelijk om mensen te dwingen richting dat afschuwelijke EU Digital Green Certificate’
Japanse hartchirurg: stop met boosterprikken vanwege ernstige risico’s
Reiner Fuellmich: alleen al in Amerika zo’n HALF MILJOEN sterfgevallen na inenting
Kan een bacterie die alleen op Paaseiland is te vinden veroudering genezen?
De Europese Unie: een geheim project van de CIA
Israël zit achter 9/11-aanslagen en IS. Canadese professor zorgt voor opschudding met radioshow
Het is officieel: Ademvrij.NU daagt de staat over mondkapplicht
Belgische overheid legt alternatieve geneeskunde aan banden