Waakhond Judicial Watch wil weten wat de organisaties van de schimmige miljardair George Soros met steun van de regering-Obama in het buitenland hebben uitgespookt, met name in Roemenië en Colombia.
In veel andere delen van de wereld worden door Soros gefinancierde groepen ook gefinancierd door de Amerikaanse overheid.
Het Roemeense centrum voor ‘onafhankelijke journalistiek’, dat wordt gesteund door het Open Society Institute van Soros, kreeg onlangs ook steun van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken.
Het kwaad
Vorig jaar haalde Laura Silber van de Open Society Foundations uit naar ‘bekrompen overheden’ op de Balkan, zoals die van Macedonië, Albanië en Roemenië, omdat zij zich tegen Soros hadden gekeerd.
In maart vorig jaar zei de leider van de Roemeense regeringspartij dat de organisaties ‘die Soros sinds 1990 heeft gesteund, het kwaad financieren’.
De ngo’s van Soros in Colombia hebben daarnaast miljoenen gekregen van de Amerikaanse hulporganisatie USAID.
In het geheim
“Miljardair Soros heeft geen enkele hulp van belastingbetalers nodig om zijn extreemlinkse agenda in het buitenland te bevorderen,” zei voorzitter van Judicial Watch Tom Fitton.
Voormalig minister-president Nikola Gruevski van Macedonië riep al op tot de ‘de-Sorosificatie’ van de samenleving.
In februari vorig jaar onthulde Judicial Watch dat de Amerikaanse overheid en George Soros de democratisch gekozen regering van Macedonië in het geheim hadden gedestabiliseerd met miljoenen dollars belastinggeld.
Foto: Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gehackte e-mails: Miljardair George Soros trekt achter de schermen aan de touwtjes in Oekraïne
Vierpolig zonmagnetisch veld in mei?
Bill Gates heeft ernstige waarschuwing: ‘Dit kan miljoenen doden opleveren’
Filmpje van Kuipers over coronaprik jaagt schrik aan: ‘Intens slecht gevoel bij deze oproep van D66’
Kuipers erkent: coronavaccins doen niet wat overheid de bevolking eerder wijsmaakte
Omtzigt wil een debat over schimmige zaakjes Rutte, regeringspartijen houden het tegen
NineForNews sterft — dit is het moment
Robert Malone trekt aan de bel: coronavaccins kunnen ziekte juist verergeren
Er klopt iets niet: Gifgasaanval in Syrië wederom een false flag?