De vrouw van de Britse rugbyster Tom Youngs heeft onthuld dat haar terminale kanker is ‘verdwenen’ na een alternatieve behandeling die bestond uit cannabisolie en vasten.
Tiffany Youngs (32) kreeg vorig jaar te horen dat haar hodgkinlymfoom, waar ze al sinds 2013 tegen streed, onbehandelbaar was en dat ze nog ongeveer een maand te leven had.
Na haar diagnose onderging Tiffany onder meer een stamceltransplantatie, maar vorig jaar vertelden artsen haar dat er geen hoop meer was.
Streng dieet
Ze begon alvast haar begrafenis te regelen, maar moest er tegelijkertijd niet aan denken dat haar dochtertje zonder moeder zou opgroeien.
Ze had niets meer te verliezen en besloot een alternatieve behandeling te proberen. Ze volgde een streng dieet: sap, geen zuivel, geen rood vlees, geen suiker en geen thee of koffie.
THC-olie
Tiffany vastte drie maanden van 19.00 uur tot de volgende ochtend en voelde zich daar geweldig bij. Ze begon bovendien THC-olie te nemen.
In februari bleek tijdens een onderzoek in het ziekenhuis dat ze in remissie was.
“Ik riep: ‘Het is weg!’ Ik belde mijn vader, die erg emotioneel was,” zei de vrouw. “Hij liet volgens mij de telefoon vallen.”
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gouverneur Florida: lockdowns waren ‘gigantische vergissing’
Geheimen van de Verenigde Naties: wat iedereen zou moeten weten
Onrust over ‘baanbrekende overeenkomst’ die wordt doodgezwegen: ‘Dit mag niet, dit kan niet, dit bestaat gewoon niet’
Nooit eerder gehoorde geluidsopname bevat bekentenis over moord op JFK
Robert Jensen over harde lockdown: ‘Ze krijgen hun zin niet, dus blijven ze treiteren’
Maleisische Boeing 777 uit de lucht geschoten door Oekraïense straaljager?
‘Het is ongelooflijk dat het CBS World Economic Forum-data gebruikt’
Schwab kan trots zijn op Rutte: hoe Nederland de blauwdruk wordt voor de westerse controlemaatschappij
‘Door buitenaardsen ontvoerde’ Iljoemzjinov blijft voorzitter schaakbond