In deze aflevering van de New Reality Show is Elias op bezoek in de praktijk van huisarts Richard Hoofs.
Hij vertelt over het werken met de Schumann-resonantie oefening in zijn praktijk en de resultaten die hij hiermee bereikt.
Het verbinden met de hartslag van de aarde (Schumann-resonatie) is volgens Richard Hoofs een belangrijke oefening om onze gezondheid op orde te houden.
Verder vertelt hij over zijn ervaring met vaccinaties en de farmaceutische industrie. Ook zijn recente reis naar Egypte en de daar gehouden ceremonie bij de Stad van Licht komen aan bod.
Bekijk hier meer afleveringen van de New Reality Show.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.



Het is niet de vraag of, maar wanneer de boel klapt. Econoom gaat in dit gesprek dieper in op ons bizarre geldsysteem
Amerika heeft gaspijpleidingen Nord Stream 1 en 2 opgeblazen, zegt Poolse ex-defensieminister
Het maakt niet uit op wie je stemt. De geheime overheid gaat toch niet veranderen
Deze natuurkundige weet het zeker: we leven in een simulatie
Honden detecteren longkanker met 97 procent nauwkeurigheid. Wat weten zij en hoe kunnen zij dit weten?
‘Anti-vaccinatiegekkies’ blijken hoogopgeleid en welgesteld, geven deze experts nu schoorvoetend toe
Van Houwelingen zet minister voor het blok: ‘Stemt Nederland stilzwijgend in met versneld invoeren van Agenda 2030?’
Dit was de reden dat ziekenhuizen de show opvoerden van overlopende ziekenhuizen
“Niet Rusland, maar Amerikaanse inlichtingendiensten zaten achter hack bij Democraten”