Angst houdt mensen in het gareel en de globalistische elite weet dit wapen effectief te hanteren, schrijft adjunct-hoofdredacteur van OpinieZ Uri van As.
Zonder de EU zou er geen vrede zijn, zonder de VN geen voorspoed, je moet bang zijn voor de Russen, voor het Amerika van Trump, voor nationalisten, racisten, islamofoben en voor de klimaatapocalyps die aanstaande is tenzij je op de juiste partij stemt en alle rekeningen die de overheid je stuurt netjes op tijd betaalt.
Het links-liberale globalisme is verworden tot een allesomvattend geloof, stelt Van As.
Stuitende lafheid
Hij merkt op dat hier en daar verzet broeit, maar dat dat door sociale angst in Nederland tot niets zal leiden.
“Ons land wentelt zich sinds de overgave in de Tweede Wereldoorlog in stuitende lafheid,” klinkt het.
Zelfs als een nieuwe regering kan zorgen voor broodnodige bestuurlijke vernieuwing, maken we nog altijd deel uit van een nieuw imperialistisch rijk: de Europese Unie.
Brussel is het nieuwe Rome geworden als hoofdstad van een grenzeloos rijk waarin de bevolking niets meer te vertellen heeft, zegt Van As.
Braafste jongetje
De Brusselse bureaucraten hebben een schimmige bestuursklasse laten ontstaan waarop geen democratische controle meer mogelijk is.
Kiezers hebben geen enkele invloed op de samenstelling van deze Brusselse bureaucratie, benadrukt hij.
Door het raadgevend referendum af te schaffen toonde Nederland zich opnieuw het braafste jongetje van het nieuwe Europese rijk. “Want Brussel is niet gebaat bij het houden van referenda,” zegt Van As.
De EU is volgens hem een project geworden van technocraten die directe democratie en volksraadplegingen als storende instrumenten ervaren.
Inhoudsloze folklore
Ons eigen parlement heeft geen enkele invloed meer op de gang van de zaken in de EU. “En zo wordt onze parlementaire democratie inhoudsloze folklore, waarin we doen alsof.”
“Onze politieke elite heeft elk realiteitsbesef en verantwoordelijkheidsgevoel verloren en is het contact met de bevolking kwijtgeraakt,” zegt hij.
“De val van Brussel en Mekka kan niet snel genoeg beginnen,” besluit Van As.
[OpinieZ]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Huisarts trekt aan bel: ‘Dagelijks zie ik jonge zieke covidpatiënten die 4 maanden geleden gevaccineerd zijn’
Tanken voor 25 cent per liter? Het kan
Zo groot als een Boeing 737. Voormalige gevechtspiloot doet boekje open over ‘reusachtig onderwaterobject’
Ook deze organisaties schuiven aan bij informateur Hamer: ‘Waarom nog stemmen, vraag je je haast af’
Professor pleit voor quarantaine naar Chinees voorbeeld: ‘We gaan jou uit je gezin trekken’
Complottheoreticus die in gedaanteverwisselende aliens gelooft staat in Australië voor uitverkochte zalen
Kankerpatiënten herstellen op miraculeuze wijze na ivermectine
Piloot ziet vliegende schotel boven luchthaven Kansas City (video)
De echte fascisten zitten hier in Brussel. Europarlementariër opent aanval op EU-elites