
In Frankrijk zijn vijf gevallen van myocarditis (ontstoken hartspier) vastgesteld bij mensen die gevaccineerd zijn met het coronavaccin van Pfizer. Er is een onderzoek ingesteld.
De beschikbare gegevens bieden in dit stadium niet genoeg elementen om te kunnen concluderen dat het vaccin een rol heeft gespeeld, maar vormen desalniettemin een potentieel signaal dat in de gaten gehouden moet worden, zegt de Franse geneesmiddelenautoriteit ANSM.
Andere ‘potentiële signalen’
Eerder werden in Israël meerdere gevallen van myocarditis vastgesteld bij mannen na de tweede dosis van het Pfizer-vaccin, waarna ook in Frankrijk een aantal gevallen aan het licht kwamen. De bijwerkingen worden nader bestudeerd en de resultaten zullen vervolgens worden gedeeld met het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA).
De ANSM heeft daarnaast meldingen binnengekregen over gevallen van een verhoogde bloeddruk direct nadat het vaccin was toegediend. Ook andere bijwerkingen zijn ‘potentiële signalen’ of ‘worden in de gaten gehouden’, waaronder hartritmeproblemen, gordelroos en macrofaagactivatiesyndroom (MAS), een levensbedreigende aandoening.
62 gevallen
Uit een ongepubliceerd rapport van het Israëlische ministerie van Volksgezondheid blijkt dat er mogelijk een verband is tussen de tweede dosis van het Pfizer-vaccin en 62 gevallen van myocarditis.
Zestig patiënten konden worden behandeld. De overige twee patiënten, die voor de vaccinatie in goede gezondheid verkeerden, stierven. Het gaat om een 22-jarige vrouw en een 35-jarige man.
ze zijn niet te stoppen.
ze pompen maar door met die spuiten.
1,5 jaar geleden tot nu toe onder de niet gevaccineerden geen doden om me heen, zover ik weet.
natuurlijk zijn er mensen gestorven door de griep zoals elk jaar maar nu vallen ze dood door de gifspuit.
vrijwillige euthanasie ze blijven maar in de rij staan.
STOP THIS GENOCIDE !!!
Iemand ook opgevallen dat ze de laatste tijd reclames laten zien op tv en internet over gordelroos. 1op de 4 mensen hebben hier last van volgens de spot. Laat dat nu net 1 van de bijwerkingen zijn, kan me niet herrineren ooit eerder zo’n reclame te hebben gezien. Toeval……..
Gelukkig willen steeds meer mensen het gif niet hebben!