De Boliviaanse actrice Carla Ortiz was in de Syrische stad Aleppo tijdens de oorlog. In een interview met de American Herald Tribune zegt ze dat er vanuit het Westen een desinformatiecampagne werd gevoerd tegen de Syrische regering en het Syrische volk.
“Wij, het Westen, hebben Syrië gebombardeerd, en negeerden daarbij de humanitaire ramp die we zelf hebben veroorzaakt,” zei ze.
“Ons beleid in het Westen is gericht op regimeverandering en om die reden zijn we terreurgroepen gaan steunen,” vervolgde ze.
Pal naast
“Aleppo stond niet in brand!” benadrukte Ortiz. “Aleppo werd bevrijd uit de handen van al-Nusra en andere extremistische groeperingen.”
Ze is ook in verschillende trainingscentra en hoofdkwartieren van de Witte Helmen geweest.
“Die bevonden zich iedere keer pal naast de hoofdkwartieren van terreurorganisaties,” merkte ze op.
In sommige gevallen deelden de Witte Helmen en terreurgroepen zelfs ruimtes, aldus Ortiz.
Gelinkt aan terreurgroepen
Eén trainingscentrum van de ‘hulporganisatie’ bevond zich in de wijk waar ook Al Qaida-leiders woonden.
“De Witte Helmen zijn gelinkt aan terreurgroepen,” zei de actrice.
“Burgers waar ik mee gesproken heb zeiden dat velen van hen militanten zijn, wapens bij zich dragen en betrokken zijn geweest bij terreurdaden,” voegde ze toe.
In de media worden de claims van Ortiz afgedaan als verzinsels en complottheorieën.
Voorgelogen
“Ik zeg gewoon wat ik met mijn eigen ogen heb gezien en deel wat de vele slachtoffers en lokale bewoners me hebben verteld,” reageerde ze.
“We zijn voorgelogen!”
Ze wees er verder op dat honderdduizenden Syriërs inmiddels weer terug naar huis zijn gekeerd en dat er elke dag vele honderden het land binnendruppelen.
Bekijk ook de onderstaande video’s van Ortiz:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Professor: “Ouders Sandy Hook-slachtoffers hebben schietpartij in scène gezet om geld”
Johan Derksen: ongevaccineerden staan over half jaar volledig buiten de maatschappij
Rothschild verliest rechtszaak en onthult geheime wereld van geld en politiek
Gideon van Meijeren is de leugens zat: ‘Echt schofterig om hier de boeren de schuld van te geven’
Huiveringwekkende beelden: zanger (30) zakt tijdens optreden in elkaar en sterft
D66-Kamerlid Jan Paternotte noemt verbieden omroep ‘pure censuur’: kijk even naar de messcherpe reacties
Coronavirus: ‘Waarom zijn we banger voor iets wat minder dodelijk is?’
Julian Assange is een held omdat hij de overheid ontmaskert die niet wil dat jij achter de waarheid komt. Oud-gouverneur houdt vurig pleidooi
Ze is vermoord! Geschokte reacties na dood bestsellerschrijfster die ‘corruptie binnen vaccinatie-industrie ontmaskerde’