Op 18 maart 2017 getuigde arts en professor Alvin H. Moss van de West Virginia University voor een Senaatscommissie over kindervaccinaties.
Tijdens de hoorzitting merkte dr. Moss op dat er tussen 2003 en 2017 in de Verenigde Staten twee mensen zijn overleden aan de mazelen.
Wat daarbij niet wordt vermeld is dat er in dezelfde periode 127 mensen zijn gestorven door het vaccin tegen mazelen, aldus de arts.
Griepvaccin
Moss baseerde zich op cijfers die zijn gepubliceerd door het Vaccine Adverse Event Reporting System, een programma dat gericht is op het verzamelen van informatie over bijwerkingen na vaccinatie.
“Ik heb het nog niet gezegd, maar zoals u weet leidt ook het griepvaccin tot sterfgevallen,” zei hij.
In steeds meer landen gaan stemmen op om kinderen verplicht te laten vaccineren.
Bangmakerij
Volgens de professor moeten mensen zelf kunnen beslissen en moeten ze niet worden gedwongen om vaccins te halen die mogelijk schadelijk of zelfs dodelijk zijn.
Ondertussen gaat de bangmakerij rond mazelen in de media gewoon door.
Wie zoekt op nieuws over de mazelen komt artikelen tegen met koppen als ‘Wacht niet tot mazelen slachtoffers maakt’, ‘Minder vaccinaties, veel meer mazelen in Europa’ en ‘Langdurige schade bij kind na mazelen’.
Bekijk het filmpje hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zoetstof van Coca-Cola blijkt dodelijk voor fruitvliegjes
Dr. Thomas Valone: Nulpuntenergie heeft de toekomst (video)
1 op 50 mensen hoort onverklaarbare bromtoon
Cabal manipuleert ons door microchips in brein te implanteren. Deze professor onthult onheilspellende toekomstplannen
BMR-vaccinatie en autisme: Klokkenluider geeft wetenschapsfraude toe
Bill Gates zei het echt: ‘We hebben een digitaal vaccinatiepaspoort nodig’
Cynischer wordt het niet: president Zelensky krijgt vrijheidsprijs van Hugo “lockdown” de Jonge
Luchtmachtofficier na het lezen van onthutsend boek over de macht achter de macht: ‘Het klopt niet’
Noodkreet Reiner Füllmich: ‘We mogen het niet zover laten komen’