Mens en Dier

‘Totaal irrelevant blaadje’: NRC onder vuur vanwege hit piece over Eva Vlaardingerbroek

Help mee door deze info met iedereen op je social media te delen!

Terwijl een hit piece over Eva Vlaardingerbroek in de maak is, schrijft een hit piece over NRC Handelsblad – ‘onafhankelijke, diepgravende en integere journalistiek’ – zich vanzelf op X. FVD-leider Thierry Baudet zette maandagochtend een appje online dat hij van NRC-journalist Wilmer Heck kreeg.

Heck gaf aan dat hij aan een ‘profiel’ werkt over Vlaardingerbroek. Henk Otten zegt dat Baudet haar destijds hoog op de kieslijst wilde hebben om ‘jonge mannen te trekken’. Heck vroeg Baudet of hij dat kan bevestigen en of hij erop wil reageren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Lees dit appje en doorzie hoe de media reageren,” schrijft de FVD-voorman erbij. “Het enige wat NRC en Heck willen, is Vlaardingerbroek beschadigen.”

Misschien wel het grootste probleem

Ze ontfutselen een rancuneuze quote van de daartoe immer bereide Otten (die toen overigens allang weg was bij FVD) en hopen dat ik ‘hap’, want ik heb ook nog een appeltje te schillen met haar, zo redeneren deze gasten, aldus Baudet.

Misschien wel het grootste probleem van de moderne democratie is het ontbreken van tegenmacht richting de (massa)media, klaagt hij.

Vlaardingerbroek is hem dankbaar dat hij het appje online heeft gezet. “Zoals je zegt: dit is exact de modus operandi van deze zelfbenoemde ‘journalisten’: ze zijn erop uit om een hit piece te schrijven.”

Totaal irrelevant

Ze voegt toe dat de legacy media inmiddels ‘totaal irrelevant’ zijn.

Heck benaderde ook haar beste vriendin, Raisa Blommestijn, aangezien ze niet reageerde op contactverzoeken. “Misschien wil jij haar nog vragen of ze mee wil werken. En wellicht wil jij meewerken?” vroeg hij.

Blommestijn had de volgende quote voor de krant: “Je werkt bij een totaal irrelevant blaadje dat enkel nepnieuws en overheidspropaganda verspreidt. Ik wens op geen enkele manier geassocieerd te worden met NRC of deze hit piece over m’n beste vriendin.”

Blijkbaar ben je dan bij de NRC goed op je plek

Ze deelt en passant een sneer uit aan Otten, ‘die Eva hooguit twee keer heeft gesproken, maar zelf z’n moment of fame hier weer uit denkt te moeten slepen’. “Kansloos.” Ze hoopt dat iedereen die benaderd wordt het voorbeeld van Thierry volgt en ‘gewoon niet meewerkt aan deze onzin’.

Neuroloog Jan Bonte zat bij een ‘interview’ dat Heck eerder afnam met Blommestijn. Daarover zegt hij het volgende: “Ik heb in mijn leven heel veel mensen gesproken en aangehoord, zowel voor mijn vak als privé, maar ik ken maar héél, héél weinig mensen die zo’n godvergeten arrogantie koppelen aan zo verschrikkelijk weinig kennis van zaken en zo’n onmetelijke domheid. Maar goed, blijkbaar ben je dan bij de NRC goed op je plek.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 194 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

76 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Margie
Margie
1 jaar geleden

Met de nrc ,vernietig je levens mee. Waardeloos blad .

levitas
levitas
1 jaar geleden

Er zijn net als de vorige keer veel nsbers die na verlies zich ineens verzetstrijders noemen deze keer trappen we er niet meer in onthou hun namen enz enz !!!!

shivam
shivam
1 jaar geleden

Dat is waarom ik geen abonnee meer ben van de NRC, een rioolkrant met niets zeggende artikelen

Juan
Juan
1 jaar geleden

Ik heb toch een vraag: hoe komt die NRC journalist aan het telefoon nummer van TB ?

Bzn
Bzn
1 jaar geleden

Krantje dat allang failliet is, maar door de overheid in leven wordt gehouden door leugens te verspreiden. De Donald Duck heeft meer journalistieke inhoud! Stakkers!

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

“maar ik ken maar héél, héél weinig mensen die zo’n godvergeten arrogantie koppelen aan zo verschrikkelijk weinig kennis van zaken en zo’n onmetelijke domheid.”
Maar Jan toch, natuurlijk ken je die wel, de haagse slaapkamer zit er vol mee.

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Nrc, mainstream dan ben je al gewaarschuwd. Wat een laag bij de grondse ” journalistiek”! Hoe diep gezonken is je moraal dan, als je dat überhaupt al hebt. Bah bah

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

NRC, Volkskrant, Telegraaf en verschillende streekbladen:
u weet nu genoeg! Verder commentaar overbodig.

Andy
Andy
1 jaar geleden

In de jaren tachtig met gepaste trots een krantenbezorger geweest van deze krant, samen met Het Parool. Maar wat ooit de kwalitatief beste krant van Nederland was (op eenzame hoogte qua objectiviteit) is allang afgegleden tot een staatspropaganda medium van de meest walgelijke soort. Jammer NRC, echt jammer en doodzonde!

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Dat noemen we toch gewoon riooljournalistiek, En daar heb je rioolratten voor nodig en laten we die nou genoeg hebben bij de MSM. Maar de tijd komt er aan voor gerechtigheid, en misschien sneller als dat onkruid hoopt.

C Nagel
C Nagel
1 jaar geleden

veel respect voor jou en ja mooie meid….met meer ballen als de meeste mannen.

Rock
Rock
1 jaar geleden

Hahaha… Geweldige uitspraak!! LOVE IT 😂

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Het was dus echt pisbakken journalistiek.😁

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Daar bestaát NRC toch van!
Leugens en Desinfo in de smerigste vorm!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Wilmer de Gek.hoe haalt ie het uit zn hoofd?

Aalt
Aalt
1 jaar geleden

Smerige linkse krant. Getver 🤢

Willem
Willem
1 jaar geleden

NRC, Nu.nl, WNL, BNR,NOS allemaal kartel propaganda wegwerp journalistiek, niemand neemt ze serieus… okee okee behalve de 5x geboosterde klimaat & diversiteit normies die het nog steeds niet snappen.

mark
mark
1 jaar geleden

Eva, Raisa, we zullen jullie steunen, keep up the good work, jullie zijn kanjers..!

malion
malion
1 jaar geleden

NRC was vroeger DE elitaire krant, ook nog een paar jaar abonnement gehad.
Niet veel meer van over, nu meer zoiets zoals de Privé, ha!
De rotte appel is nu ook bekend.

TOS
TOS
1 jaar geleden

Als je niet met nietszeggendheid wilt worden geassocieerd, dan lees je de zogenaamde gezaghebbende kranten dus niet.

En als je niet langer met onwil en onkunde wilt worden geconfronteerd volg je de politiek hooguit heel af en toe.

Goede voorbeelden zijn dan weer wel welkom.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Jan Bonte…….ik heb je hoog in het vaandel staan.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

En dat vieze krantje is de moeite van het aanzien al heel lang niet meer waard.
Niet alleen de Volkskrant is een papieren drol.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Wie wil dit blaadje nog zien

gargamel
gargamel
1 jaar geleden

Hoe dan ook, Omzigt heeft bereikt wat hij wilde: verwarring zaaien, niet beledigend bedoeld, hij heeft geen enkele capaciteit voor welke functie dan ook.Maar deeze dame kan ook weinig iets veranderen.

David_
David_
1 jaar geleden

Het NRC ? Wat is dat ? Norwegian Refugee Council ? Nuclear Regulatory Commission ? Dat zijn de enige dingen die ik vind in mijn zoekmotor. Daar staat niets uit Nederland bij. Waar staat dat voor ? National Reset Club ?

Marc
Marc
1 jaar geleden

Jan Bonte, een goede kandidaat voor Minister van vws, kennis en kunde te over!!!!

Lei
Lei
1 jaar geleden

Ooit was de NRC een betrouwbare krant.

Jan B
Jan B
1 jaar geleden

NRC, zelfs te smerig voor de plee!

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Die krant is nog te ranzig om de kots van mijn hond mee op te ruimen.

Maria
Maria
1 jaar geleden

Nou. De aapjes met de chipjes in hun koppies ( 30?) Zijn allemaal dood. Ondertussen loopt maxima die chipjes te verkopen op de basisschool. Nmoeders enthousiast. Google. Was in 2019.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Niet Relevante Courant

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

ach al die dagbladen en zo ook op t internet zijn toch op t niveau van roddelbladen gezakt , journalistiek is tot opiniemakerij verworden en verder niets , het heeft hoe dan ook niets meer te maken met verslaggeving van feiten (ja dat tant toos is bevallen van een vierling)
“Dit willen we graag wat u vandaag weer denkt en vindt maar elkaar vooral om veroordeelt” moet wel het credo zijn van die rioolschrijverij

D. G. Neree
D. G. Neree
1 jaar geleden

“Ik vroeg MIJ af of je dat KAN bevestigen, of erop WIL reageren”

Is dat een journalist? Moeten die de Nederlandse (schrijf)taal niet beheersen? 4 taalfouten in 1 zinnetje.
– Het is ‘ik vroeg ME af’;
– het is “je KUNT”;
– voor “of” komt geen komma;
– het is “je WILT”. met een T dus.
Alleen daaraan kun je al zien met welk niveau van schrijverschap we te maken hebben.

johnny
johnny
1 jaar geleden

Eva werd in het paradijs misleidt door de slang(satan), maar deze Eva laat zich niet misleiden, in dit geval is het Wilmer die verleidt wordt door de gedachte dat vrouwen met lange blonde haren niet kunnen articuleren en denken. Opzouten viezerik.

HTT
HTT
1 jaar geleden

Otten? Tsja…
Alles waar deze man mee komt is gebaseerd op persoonlijke haat en jaloezie.
Een diefachtig, oud, dik mannetje zonder nivo. Tegenover jonge, mooie, intelligente blonde dames. Dat kan natuurlijk niet in zijn wereld beleving.
Jammer dan 🖕

dna
dna
1 jaar geleden

neuroloog jan bonte mag ik enorm. dank voor zijn oprechte goede analyses. goede man

vin
vin
1 jaar geleden

NRC, Niet Relevante Courant

duivels
duivels
1 jaar geleden

NRC de krant van WEF aanhangers een waardeloos blaadje en een waardeloze WEF,WHO en ELITE

muscles
muscles
1 jaar geleden

NRC werkt mee… aan zijn eigen ondergang.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Totaal irrelevant blaadje, inderdaad en dat geldt voor zo’n beetje de gehele msm tegenwoordig.

Jammer genoeg zijn er ook nog steeds totaal irrelevante mensen die deze onzin voor zoete koek blijven slikken, zo in de trant van : Ja maar MIJN krant mag niet liegen tegen mij en HET journaal MOET de waarheid in mijn huiskamer brengen.

Ja, ze schijnen echt nog te bestaan anno 2024 ; Totaal gehersenspoelde en gehypnotiseerde slaapwandelaars die niet durven twijfelen aan wat ze als hapklare brokken voorgezet krijgen.

“Dit is het 8 uur journaal met uw favoriete hypnotiseur” ;

Hij is braaf, heel braaf, geef poot, goed zo.

En nu in je mand en slaap !

Roy
Roy
1 jaar geleden

Nsb,ers blad is het, daarom zou niemand het blad meer moeten lezen.
Landverraders meer zijn het niet

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Aangeboden grote stapel NRC bladen om de kachel aan te steken
zo kom je de winter door.
Echt niet !! 🙏🙏🙏

Ben
Ben
1 jaar geleden

Niet Relevante Courant…..NRC

Rosa
Rosa
1 jaar geleden

Eva en Raissa zijn allebei opposite news net als Trump maar die 2 zitten zelf ib een andere soort “WEF” zogenaamd vóór de alternatieve nieuws en wakkere mensen..

Rosa
Rosa
1 jaar geleden

Hèhè eindelijk iemand die het echte plaatje ziet!! Bravooo jij bent echt wakker God zegen je!!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Welk weldenkend mens gunt zelfs nog een blik op de linkse bullshit zoals NRC, De Volksrant en de rest van de linkse riool kranten. Ze zijn goed om de open haard aan te steken.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Van meijeren is goed bezig !
https://www.bitchute.com/video/mLtlFMYJFpry/

yvja
yvja
1 jaar geleden

ach ja domheid komt met de jaren hé 😉

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 jaar geleden

Zoals al vaker hier benoemd: de hedendaagse fascisten zijn de anti-fascisten!
Ze zoeken naar allerlei manieren om andersdenkenden te beschadigen met hun broddelwerk. NRC is hiervan één van de vele voorbeelden!

Wat anders: gisteren even na lange tijd naar Amsterdam geweest met de kids.
Omdat ik vanuit de provincie waarschijnlijk onder een steen heb geleefd, viel het me op dat er bijna alleen nog maar Engels wordt gesproken op straat, winkelbedienden etc.
Zorgelijk als je het mij vraagt.
De Nederlandse identiteit is totaal verdwenen….
Ik voel me er iig niet meer thuis.

Paulien
Paulien
1 jaar geleden

Jan Bonte kan het ook weer zo geweldig goed verwoorden!

Realist
Realist
1 jaar geleden

Kinderachtig heen en weer gezeur. Wordt er zo moe van!

Max
Max
1 jaar geleden

NRC mishandelblad is alleen geschikt, samen met de Volkschkrant om op de bodem van een kattenbak te leggen.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
1 jaar geleden

heel goede strategie van Thierry Baudet

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

NRC ook zo’n fascistenclubje.

wim aerts
wim aerts
1 jaar geleden

Hit piece …. Wat is er fout met de Pulitzer. Sinds wanneer zijn journalisten niet meer geinteresseerd daaraan?

The great Unknown
The great Unknown
1 jaar geleden

Ik vind dit (deze website) een relevant blaadje.

Back to top button
76
0
We lezen graag je reactie!x