De Amerikaanse mainstream media worden zwaar beïnvloed door spionagediensten, zoals de CIA en de Israëlische Mossad. Dat heeft een Amerikaanse academicus en analist gezegd.
Onlangs werd het kanaal van Press TV door YouTube geblokkeerd, volgens emeritus hoogleraar James Henry Fetzer om de druk op Iran op te voeren.
“Helaas zijn de mainstream media hier in de Verenigde Staten overgenomen door de CIA en de Mossad,” zei Fetzer.
AIPAC
De analist merkte op dat de regering-Trump Iran onder druk zet in opdracht van de American Israel Public Relations Committee (AIPAC).
Trump besloot zich in mei 2018 terug te trekken uit de atoomdeal met Iran. Daarnaast heeft de president een aantal economische sancties afgekondigd tegen Teheran.
Verder is de Iraanse Revolutionaire Garde, het militaire elitekorps van Iran, door de VS aangemerkt als terroristische organisatie.
Geweigerd
Op vrijdag blokkeerde de Amerikaanse techreus Google zonder waarschuwing de YouTube-kanalen van Press TV en HispanTV.
Google heeft tot dusver geweigerd een verklaring te geven voor de ‘volstrekt ongepaste maatregel’.
Het is niet voor het eerst dat het YouTube-kanaal van Press TV is geblokkeerd.
Gesloten
Het oorspronkelijke kanaal van de Iraanse tv-zender werd opgericht in december 2009 en in september 2013 gesloten.
Een nieuw kanaal werd twee maanden later opgericht, maar ook dat werd al snel geblokkeerd.
Het huidige kanaal, het vierde, bleef lange tijd actief en had op den duur ruim 270.000 abonnees, tot het vrijdag werd gesloten.
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De New Reality Show met Willem de Ridder over het overvloedsprincipe
Geopolitieke informatieoorlog: “Vrijheid van meningsuiting bestaat niet in het moderne Europa”
Nieuwetijdskinderen kunnen aan de slag met vorige levens
Acteur over Rothschilds: ‘Het is een octopus met vele armen, je moet achter het hoofd aangaan’
Oud-politicus doet schokkende uitspraak: “Clintons betrokken bij pedofielennetwerk”
De definitie van tirannie: twijfelen aan de veiligheid van vaccins vanaf nu verboden. Waarom bestaat deze rechtbank dan?
Vrouw zegt dat Holocaust de grootste leugen in de geschiedenis is. Dit gebeurt er vervolgens met haar
Wat u niet mag weten over het bedrijf dat ons coronavaccin gaat maken
Als wij artsen het werkelijke verhaal over de hersendood zouden kunnen vertellen, dan zou geen mens zich meer als orgaandonor opgeven