De Iraans-Nederlandse Katiana Kayvantash haalt in een stuk voor OpinieZ snoeihard uit naar de zogenoemde Linkse Kerk. Volgens haar misbruikt en exploiteert deze Kerk op een dogmatische manier al het mogelijke om haar eigen bestaan veilig te stellen.
Ze spreekt in haar artikel van een sektarische politieke Kerk, die vanuit haar comfortabele en veilige bubbel andere mensen dicteert hoe zij moeten denken en handelen.
En iedereen die de Kerk tegenspreekt wordt monddood gemaakt.
Kayvantash begint met een beschrijving van de situatie in Iran, maar richt zich vervolgens op Nederland.
Propagandamachine
Ze merkt op dat de Linkse Kerk beschikt over een propagandamachine, die onder andere bestaat uit ‘omhooggevallen, betweterige linkse journalisten, BN’ers en politici’.
Als je het niet met deze mensen eens bent, word je uitgemaakt voor racist of fascist. Ondertussen nemen zij wel terroristen in bescherming, merkt Kayvantash op.
Ze zegt de indruk te hebben dat we niet langer in een democratie leven, maar in een hypocrisie.
Protest
Kayvantash heeft al jaren niet gestemd, maar toen was daar ineens de opkomst van Forum voor Democratie (FvD).
Ze heeft besloten om FvD-leider Thierry Baudet haar stem en steun te geven, als protest tegen de politici van de gevestigde partijen, die in achterkamertjes hun carrièreplan bedisselen, ten koste van de burger.
Ze zegt er wel gelijk bij dat ze haar steun en stem weer intrekt als blijkt dat de partij bezwijkt onder bijvoorbeeld corruptie of vriendjespolitiek.
[OpinieZ]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Schulz wil EU tegen 2025 veranderen in een dictatuur. Dit gebeurt er met landen die niet willen meewerken
Gasverbod officieel een feit in Utrecht. Politici geconfronteerd met leugens
Het demoniseren van Poetin slaat nergens op. Wierd Duk over waarom een schaarse mening op veel weerstand stuit
9000 jaar oude toverstaf voor bovennatuurlijke wezens opgegraven in Syrië
Piloot spot mysterieus vliegend object boven Las Vegas met nachtkijker. Luister naar de reactie van de luchtverkeersleiding
Kerstboodschap Beatrix maakt veel los
Gepensioneerde man uit huis gezet om plaats te maken voor migranten. ‘Schandalig’
UFO-waarnemingen Apollo-astronauten: wat verzwegen NASA-dossiers onthullen
Zanger Meat Loaf praat met geesten