Een Indiaas tv-kanaal is onder vuur komen te liggen omdat het suggereerde dat een legertoestel dat eerder deze maand verdween, was meegenomen door aliens. Dat schrijft de Indiase nieuwssite Scroll.in.
Op 3 juni jongstleden verdween een transportvliegtuig van de Indiase luchtmacht op mysterieuze wijze. Een uitgebreide zoekactie leverde niets op.
Een presentator van het tv-station Zee Rajasthan suggereerde vervolgens dat het vliegtuig was ‘meegenomen door aliens’.
Vliegende schotel
De zender liet daarop beelden zien van een vliegende schotel die een straal afvuurde op het vliegtuig.
Er werd ook beweerd dat de aliens die verantwoordelijk zouden zijn voor de verdwijning van het toestel, samenwerkten met de Chinese overheid.
Het item kwam het station op felle kritiek te staan.
Zwart gat
Deze week kondigden functionarissen van de Indiase luchtmacht aan dat het wrak van het vliegtuig was gevonden en dat geen van de 13 passagiers de crash had overleefd.
Dit doet denken aan een uitzending op de Amerikaanse televisie enkele jaren geleden toen een presentator van CNN suggereerde dat vlucht MH370 van Malaysia Airlines was opgeslokt door een zwart gat.
Bekijk de beelden hieronder:
Offered without comments. The missing AN 32 could have been “taken away by aliens” pic.twitter.com/qZsEA9ASIf
— Snehesh Alex Philip (@sneheshphilip) June 9, 2019
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Britse oud-premier Liz Truss doet opmerkelijke uitspraak over nieuwe wereldorde
Grootste Mayadam ontdekt in Tikal
Grote verbazing over prijs voor Rob Jetten: ‘Thorbecke zou zich omdraaien in zijn graf’
Kijk: Volgens Jort Kelder hebben we de meeste hoofddoekjes in Nederland te DANKEN aan Wilders
Snowden: Bitcoin, dit is mijn laatste waarschuwing!
Afzwaaiend huisarts: ‘Dit is niets minder dan een bom onder het hele vaccinverhaal’
Geëxcommuniceerde aartsbisschop komt met ernstige waarschuwing over ernstig zieke paus Franciscus
Pepijn van Houwelingen zet minister Kaag klem: ‘Daar wordt wel degelijk gepusht voor de digitale euro’
Het boek van Baudet ‘stond bovenaan’, maar ‘we hebben gewoon geen zin om een prijs aan hem uit te reiken’