Al jaren gaan er geruchten over speciale programma’s die gericht zijn op het bestuderen van UFO-technologie.
Onlangs werd een document gelekt dat het bestaan van deze programma’s lijkt te bevestigen. Richard Dolan bespreekt het stuk in onderstaande video.
Er staat onder meer in dat wijlen astronaut Edgar Mitchell bevestigt dat er programma’s zijn waarbij onderzoek wordt gedaan naar buitenaardse vaartuigen.
Ontmoeting
Het document heeft betrekking op een ontmoeting in 2002 tussen de gerespecteerde wetenschapper Eric Davis en viceadmiraal Thomas Ray Wilson, tussen 1999 en 2002 directeur van de Amerikaanse militaire inlichtingendienst DIA.
Tijdens de ontmoeting werd vooral gesproken over een eerdere ontmoeting, in 1997, waar UFO-onderzoeker Steven Greer, admiraal Wilson, Apollo-astronaut dr. Edgar Mitchell en diverse hooggeplaatste legerfunctionarissen bij aanwezig waren.
Berging
Zowel dr. Greer als Mitchell verwezen eerder naar deze ontmoeting.
Het document gaat over een programma dat gericht is op de berging van gecrashte buitenaardse vaartuigen, die ‘niet op aarde en niet door de mens’ zijn gemaakt.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






ESM: Als de pers zwijgt
Afzwaaiend huisarts: ‘Dit is niets minder dan een bom onder het hele vaccinverhaal’
Tv-ploeg met camera nodigt geest uit zich te laten zien. Wat je dan ziet is nog nooit zo duidelijk vastgelegd
Sneller herstellen, minder spierpijn en meer energie? Dit ontdekken steeds meer sporters
President Tanzania weigerde mee te gaan in coronahysterie, nu is hij dood
Tweede Kamerlid: ‘Wij mogen nooit verworden tot Canada’
Historicus: “Jezus Christus is een mythe”
VS deed niets bij bevrijding Mosul. Deze legerwoordvoerder onthult wat ze wel deden
Oud-rechter onthult alles: ‘De mainstreammedia zwijgen hierover in alle talen’