Sir Richard Branson heeft de ideale oplossing voor Spanje om een einde te maken aan de nationale schuld, bezuinigingen en sociale onrust: legaliseer cannabis.
De miljardair en oprichter van de Virgin Group stelde tijdens de opening van het grootste cannabismuseum ter wereld in Barcelona dat dergelijk beleid Spanje weer op de been zal helpen.
Branson is lid van de Global Commission on Drug Policy, een orgaan met onder meer vijf oud-presidenten en oud-secretaris-generaal van de Verenigde Naties Kofi Annan. De commissie concludeerde afgelopen jaar dat de oorlog tegen drugs is uitgelopen op een mislukking en riep op tot het experimenteren met decriminalisering.
Anticrisiswapen
Andere leden van de commissie zijn de Amerikaanse oud-minister van Buitenlandse Zaken George Shultz en de Braziliaanse oud-president Fernando Henrique Cardoso.
Branson prees het dorpje Rasquera omdat de inwoners besloten als anticrisiswapen grond te gaan verpachten aan een cannabisclub uit Barcelona.
Geschiedenis
Burgemeester van Rasquera Bernat Pellisa legde uit dat hij bij de beslissing om cannabis te gebruiken tegen de schuldencrisis was geïnspireerd door het rapport van de commissie. “Het lijkt mij een fantastisch idee,” sprak Branson enthousiast.
De Hemp Museum Gallery werd op vrijdag officieel geopend. Onder meer zijn schilderijen en foto’s te zien die het gebruik van cannabis door de jaren heen illustreren, meldt ThinkSpain. Ook worden antiquiteiten getoond die werden gebruikt om de hennepplant te transformeren in touw, papier en stof.
Ondertussen wordt de website van de Duitse Piratenpartij door scholen gecensureerd omdat de partij tegen de huidige cannabiswetgeving is.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- Topeconomen: legalisering cannabis levert overheid vele miljarden op
- De invloed van medicinale cannabis op de menselijke gezondheid (video)
- Cannabis is geschenk uit de hemel voor Spaans crisisdorp
- Drugsmisbruik in Portugal tien jaar na decriminalisering gehalveerd
- ‘Meer artsen moeten kankerpatiënten cannabis aanbevelen’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Meest recente processtuk in zaak tegen Rutte, Gates en Nederlandse Staat bevat explosieve passages
Van ‘bankster’ tot klokkenluider: Ronald Bernard en de schaduwzijde van macht
Supermarkt ligt vol eten dat verslavender is dan cocaïne. Kom nu in actie tegen de voedingsindustrie
Triest record: 1,5 miljoen gevallen van bijwerkingen na coronavaccinatie, 50% ‘ernstig’
Video: Populaire arts en influencer draait 180 graden over de experimentele gentherapie
Duizenden zorgmedewerkers kregen in het GEHEIM vrijstelling van vaccinatie
Twee 13-jarige kinderen ‘gestorven door mondkapje’: ‘Dit is moord’
Door mens veroorzaakte klimaatverandering is onzin en deze wetenschapper maakt gehakt van de opwarmingstheorie
Sjoerdsma zoveelste Kamerlid dat vertrekt: ‘Het worden er nu wel erg veel, wat is er aan de hand?’