
Vorige week blies de 22-jarige Salman Abedi zichzelf op in een gevulde Manchester Arena. Bij de aanslag kwamen 22 mensen om het leven.
Zijn vader, Ramadan Abedi, blijkt het administratief hoofd van de centrale veiligheidsdienst in de Libische hoofdstad Tripoli.
Het Westen bracht Abedi en zijn salafistische vriendjes in Libiƫ aan de macht en krijgt in Manchester en elders nu de rekening gepresenteerd, schrijft journalist Willy van Damme.
Opgezet spel
Gebleken is dat niet alleen de FBI, maar ook de Franse veiligheidsdiensten en de Britse geheime dienst MI5 de aanslagpleger kenden en wisten wat hij van plan was.
Is het dan vreemd dat de vele burgers die zich verdiepen in deze kwestie het idee krijgen dat alles opgezet spel is? Dat de veiligheidsdiensten hem gewoon zijn gang lieten gaan?
Het is een feit dat het Westen de Libische leider Gaddafi liet vermoorden en tuig van de richel aan de macht bracht, schrijft Van Damme.
Kotsmisselijk
Reem Maghribi, de vrouw van De Standaard-correspondent Jorn De Cock, wakkerde persoonlijk de salafistische revolutie aan.
De Standaard en de rest van onze media steunen dit gespuis voluit, aldus de journalist.
āHun zoveelste stortvloed van tranen naar aanleiding van deĀ moordaanslag in Manchester is dan ook om kotsmisselijk van te worden.ā
Verantwoording
Hij vraagt zich af wanneer de mensen die zich hier journalist durven te noemen ter verantwoording worden geroepen en wanneer politici zoals Nicolas Sarkozy en Barack Obama op hun daden worden afgerekend.
Zij hebben dan niet de bom tot ontploffing gebracht in de Manchester Arena, maar hebben de aanslag door hun beleid mogelijk gemaakt.
De politici zijn dus net zo schuldig als de extremist die zichzelf opblies, stelt Van Damme.
Leugen
De westerse kranten spraken van een enorme volksopstand in Libiƫ, maar in feite was het een door de Fransen georkestreerde opstand van Al Qaida en de Moslimbroederschap.
Deze leugen deed men later nog eens dunnetjes over in Syriƫ, besluit de journalist.
[Novini]
Altijd en vlak voor de verkiezing. In Frankrijk was het ook zo, dan ga ik twijfelen.
MI5 was weer goed bezig.
Welk land heeft een bestuur dat de belangrijkste plaats geeft aan het welzijn van het volk ?
Werkelijk al die besturen denken vooral aan zichzelf, hun macht, en hun vriendjes.
Dat is de invulling die zien aan de bestuursvorm ‘democratie’.
Wereldwijd.
Dit verhaal begint gelukkig bij een breder publiek door te dringen.en het wordt idd tijd dat we westerse leiders en diplomaten en ander gespuis voor het gerecht gaan brengen voor misdaden tegen de mensheid.hier in nl lopen er ook zat rond,ik denk dat we wel een paar gevangenissen kunnen vullen met deze witte boorden criminelen. Dit bewustwordings proces volgen is soms emotioneel en depressiefmakend,maar ook zo mooi,zeker nu je merkt dat zaken kantelen en elites eigenlijk alleen nog aan de macht zijn via verkiezingsfraude en msm manipulatie.ze hebben hun langste tijd gehad.