CoronaBuitenland

Kijk: Groep politieagenten en ex-soldaten sluit vaccinatiecentrum en roept anderen op hetzelfde te doen

Help anderen door dit met iedereen op je social media te delen!

Een groep politieagenten en ex-militairen heeft een vaccinatiecentrum van de University of the West of England in het Engelse Bristol gesloten.

De groep overhandigde aan de politie een lijst met vergrijpen waar de medewerkers van het vaccinatiecentrum zich schuldig aan zouden hebben gemaakt, waaronder wangedrag in openbaar ambt, het veroorzaken van zwaar lichamelijk letsel en doodslag door grove nalatigheid.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Bewijs is bewijs

“We hebben onweerlegbaar bewijs aan de Avon and Somerset Police gegeven. Mensen raken beschadigd door deze [prikken],” zegt een oud-soldaat in een video. Hij roept op de beelden zoveel mogelijk te verspreiden, aangezien ze worden gecensureerd.

Hij zegt dat de politie in groten getale uitrukte en in eerste instantie dacht dat de groep knettergek was. “Bewijs is bewijs. Het is onweerlegbaar. We hebben het hier over gerenommeerde experts.”

We zijn allemaal misleid

De man, die een legeruniform draagt, roept anderen op hetzelfde te doen. “We zitten allemaal in hetzelfde schuitje. We zijn allemaal voorgelogen. We zijn allemaal misleid.”

Op de dag dat het vaccinatiecentrum werd gesloten, stonden er 300 prikafspraken ingepland. Er zouden vooral kinderen worden gevaccineerd. Volgens de ex-soldaat blijft het centrum voorlopig gesloten.

4.8 319 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

172 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mart
Mart
2 jaren geleden

Geweldig

Meine
Meine
2 jaren geleden

woow.

Jacques
Jacques
2 jaren geleden

Eindelijk, het werd nodig tijd. Ik heb me sinds de eerste prikken al afgevraagd waarom er niet dit soort acties door welwetende en welwillende ambtenaren op touw gezet werden.

Alice
Alice
2 jaren geleden

Zo dan. Dapper!! Wie volgt?
Maar de MSM houdt de kaken stijf op elkaar. Uiteraard. Hoe lang blijft deze vuiligheid nog onder de pet? Gooi open die beerput. En snel.

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

Als er een schaap over de dam is volgen er meer, laten wij het hopen.!!!!

Jeroen 🐝
Jeroen 🐝
2 jaren geleden

Goed, het is nog maar één centrum, en één zwaluw maakt nog geen zomer, maar TOCH is dit een goed teken en laten we hopen dat die dat ene schaap is dat over de dam is waardoor eer meer gaan volgen.

waterman
waterman
2 jaren geleden

Nou hier nog het word tijd.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Eindelijk…. het grote ontwaken is begonnen.

Avax
Avax
2 jaren geleden

GEWELDIG! Sluit allemaal aan het is gedaan met dat moordenaars tuig!

Annette
Annette
2 jaren geleden

Goed gedaan! Maar ik zie hier de politie niet in actie komen.

ralf
ralf
2 jaren geleden

dit zal de manier zijn hoop ik. nu hier ook bewijzen samenbundelen en het voorbeeld volgen.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Ge fckn weldig!

Wow
Wow
2 jaren geleden

Dit is wat er moet gebeuren,..kijken jullie mee, politie en krijgsmacht of laten jullie je gebruiken door de schwab bende, wat jullie en jullie kinderen de kop gaat kosten. Als men nu ook de staatz basisscholen (future NL) gaat aanpakken dan is het gebeurt met de globalisten en de meelopers.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Zo hoort het.

Gelukkig heeft nog niet iedereen zijn moreel kompas bij het afval geplaatst.

Mensen laten zich prikken omdat ze nog steeds bang gemaakt zijn door een immense psychologische operatie en recht in je gezicht leugens gedaan door criminele overheden.

De desinfornmatie en leugens van de gekochte mainstream media zijn weerzinwekend als je eenmaal inzicht hebt in de misdadige samenzwering tussen WEF overheden, media bedrijven en big corporate, big governance (VN, WHO, EU), big millitary, intelligence en big finance zoals Black rock en co, IMF, Wall street, City of London, Centrale banken, ECB, BIS enzovoorts.

Politiemensen, soldaten en alle andere mensen in dienst bij overheden moeten in de smiezen krijgen dat ook zij voor de bus worden gegooid als de great reset is doorgevoerd.

Porselijntje
Porselijntje
2 jaren geleden

Wow, hier word ik nu blij van. Goed voorbeeld doet goed volgen hoop ik.

Alex Shao
Alex Shao
2 jaren geleden

Goed zo,nu ook ook graag hier in Nederland,maar dat zal wel niet….

Willy wonka
Willy wonka
2 jaren geleden

VOORALSNOG GESLOTEN!?? VOOR ALTIJD!!!!!

ster
ster
2 jaren geleden

Dit zijn de helden van nu.

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Goed verhaal!! Wat mij bijzonder opviel was het statement dat als jij als politiek of als politie faalt en je taken niet uitvoert dan nemen wij als burgerij de macht terug. Ook in Nederland kun je inmiddels rustig zeggen dat de politiek hopeloos heeft gefaald en dan ook nog ten laste van heel veel over de balk gesmeten belastinggeld.

Hier in Nederland zie ik dit politie-ambtenaren of (ex) militairen nog niet zo snel doen en dat begrijp ik ook maar we kunnen wel collectief burgerlijk ongehoorzaam worden en voor een deel zijn we dat al natuurlijk.

Als ik naar me zelf kijk: ik heb me niet laten inspuiten met dat gif, de enige reden dat ik me aan de avondklok heb gehouden is niet omdat ik niet naar buiten durfde te gaan maar omdat ik geen reden had om naar buiten te gaan om de simpele reden dat ik ook buiten avondklokken om ‘s-avonds gewoon thuis zit. In die QR-tijd heb ik wel geprobeerd om een restaurant binnen te komen wat me uiteindelijk niet is gelukt. Maar ook hier weer, er waren in die tijd ook restaurants die hun deuren niet sloten.

Kort samengevat: acties zoals in het filmpje zie ik hier niet zo snel gebeuren mede omdat wij menen dat als je dan toch zo stom bent om die prik te nemen dan moet je dat maar lekker doen maar val mij er niet mee lastig. Dat gebeurde overigens wel, ons er mee lastig vallen.

Overigens denk ik dat het ook met dit clubje mensen slecht gaat aflopen. Ze gaan geheid opgepakt worden en gaan dan om drog-redenen vervolgd worden omdat ook de politiek in Engeland slecht tegen dit soort burgerinitiatieven kan.

Maar goed, de teerling is geworpen en die geest uit de fles krijg je er toch niet meer in.

Janneke
Janneke
2 jaren geleden

Dit moet ook hier zo snel mogelijk gebeuren.Kijken hoe Voldemort dan reageert!

Saribelle
Saribelle
2 jaren geleden

NL Politie stuurt honden op publiek af dat het niet eens is met “de wetenschap”

Smerige verraders hier

444
444
2 jaren geleden

Vraag me af of het een media stunt is om het publiek het idee te geven dat de politie en het leger achter het volk staan, want politie en het leger (en justitie en de rechtspraak) staan ingeschreven in het district van Columbia oftewel Washington DC, die een volle dochter is van het Vaticaan City oftewel Babylon.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Morgen staan er vier pantserwagens voor de deur, vol met het Britse equivalent van onze romeo’s, ME-ers in volle wapenrusting en hondengeleiders met bijtgrage herdershonden en worden deze goedwillende mensen weggeknuppeld – goed gefilmd, zodat iedereen die dit ook wil proberen het wel uit zijn of haar hoofd laat.

Verder: uitstekend initiatief – mij staat bij dat dit vorig jaar ook al eens geprobeerd is in Engeland door een groep mensen op een wijk-politiebureau bij een priklocatie. Helaas nooit meer iets van gehoord, men is gewoon door blijven prikken – zoals het Befehl luidt.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

WOW !! Geweldig !!

Tjerk
Tjerk
2 jaren geleden

Vaderlandsliefhebbende ex-soldaten worden in NL in de gevangenis geduwd.

Wow, die Britten hebben nog echte mensen!

Applaus!

B.watervogel
B.watervogel
2 jaren geleden

Eindelijk, ik hoorde al berichten dat er politieagenten, militairen, marines , marechaussees zich aan het keren waren. Dit is echt hoopvol, we hebben deze mensen nodig. Laten we nou maar hopen dat dit zich doorzet. Niet meer wachten, nou doorzetten en hopen dat deze zeer positieve ontwikkeling zich gauw naar ons landje begeeft.

Niet bang
Niet bang
2 jaren geleden

Kaboem!!

Marga
Marga
2 jaren geleden

Goed bezig!!

Bep
Bep
2 jaren geleden

Kom maar op, nu de Nederlandse politie en het verdere regime die zich hardhandig hebben opgesteld tegen de corona demonstranten.

Jerome
Jerome
2 jaren geleden

Laatste alinea, we zijn allemaal misleid. Hier ben ik het niet mee eens. Er was een kleine groep mensen die zich niet hebben laten misleiden. Dit zijn natuurlijk de wappie’s. Die wappie’s die ook nog eens probeerde de grote groep misleide wakker te schudden ter vergeefs….

Kee
Kee
2 jaren geleden

Wat goed !!! 🙏

Liberty
Liberty
2 jaren geleden

Waren ze hier ook maar zo.

Sander
Sander
2 jaren geleden

Dit is 1 goed voorbeeld. Er zouden er meer kunnen zijn, wanneer ze de uitspraak van 15 januari 2022, van het ICLCJ, terug te vinden via de sites ITCCS en murderbydecree, zouden overhandigen.

Elke actie met tot doel de promotie van de gen therapieën, zogenaamd vaccins, en het zetten van deze spuiten, zijn strafbaar gesteld met ingang van deze datum.

In eerste instantie gaat het om 75/78 entiteiten die schuldig zijn verklaard. In de uitspraak staat, verder naar onderen, dat een ieder die zich nu nog schuldig maakt aan welke manier van promotie of gebruik van deze spuiten, strafbaar is. Er kunnen dus nog vele mensen ter verantwoording worden geroepen, op politiek en medisch gebied, plus de mensen die hieraan ondersteuning bieden, zoals politie, en andere uniform diensten.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Nu hier nog….!! Waar blijven onze politieagenten?
Of sluiten ze toch liever een deal met de leugenaars in Den Haag?

Marie
Marie
2 jaren geleden

Geweldige actie!!
Mooi accent ook.

ALF
ALF
2 jaren geleden

👏👏👏👏👏👍

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
2 jaren geleden

Volgende dode mus.
Horen we nooit meer over.
Waar zijn de BIO labs etc. etc.?

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

En wanneer volgen onze politie en leger helden?

Ben ervan overtuigd dat voor de onweerlegbare bewijslast verschillende organen zullen gaan zorgen.

Jolanda
Jolanda
2 jaren geleden

kippevel hiervan.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Als de poltie en leger wakker worden is het gedaan maar ik vrees dat het niet gaat gebeuren

Geen Schaap
Geen Schaap
2 jaren geleden

en NU in nederland ook ?!

philippe vdf de coensel
philippe vdf de coensel
2 jaren geleden

goed ik hoop dat ze allemaal sluiten

Orwellia
Orwellia
2 jaren geleden

In Italië buigt het Constituele Hof zich over de mogelijkheid de prik verplicht te maken. Meloni is alvast pro. Dan zal NL wel volgen, dus het wordt hoog tijd deze actie!

Een echte mens
Een echte mens
2 jaren geleden

Subliem! Politie Nederland: u kunt niet anders (meer) dan dit gewetensvolle voorbeeld volgen! Maar het was aan u dit voorbeeld te GEVEN!

Malion
Malion
2 jaren geleden

Wat een mooi besluit van de politie en militaire. Als wij het bewijs kunnen laten zien dan hoop ik ook dat het hier gaat gebeuren! Het lijkt wel een wonder!!!!
Dit zijn acties die de wereld over moeten gaan. Dit weekend weer zoveel prikschade gezien bij mensen van alle leeftijden, zo tragisch.

B.watervogel
B.watervogel
2 jaren geleden

Ik denk dat hier heel veel mensen die hun stukjes schrijven graag wat willen doen. Denk ook dat er veel tussen zitten die graag willen maar niet kunnen bijv, door gezondheidsproblemen of te jong of te oud en wat al niet meer. Neemt niet weg dat we allemaal onze steen moeten bijdragen om dit verschrikkelijke regime kapot te maken.

Tom Poes
Tom Poes
2 jaren geleden

De juiste instelling en actie.

Esther Sjouke
Esther Sjouke
2 jaren geleden

Geweldig nu de rest vd wereld nog

Joop
Joop
2 jaren geleden

Super !!!! Nu hier…..

locke
locke
2 jaren geleden

Er lopen nu ook Mega rechtszaken van levensverzekeringen tegen Big Pharma dit gaat hun failliet in luiden.

Jan.
Jan.
2 jaren geleden

Rtoppie hoop dat Nederland snel volgt tegen die misdadigers en ook zo snel mogelijk NEXIT !!!!!

Rob van der Graaf
Rob van der Graaf
2 jaren geleden

het gezonde verstand keert terug

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
2 jaren geleden

Juist ophiuden met teststraten en vaccinatiecentra, deze roepen tot crimineel gedrag op terwijl er op de gevaren naar de samenleving gewezen is?
Allicht dat een jochie van 18j een salaris van 30 euro krijgt? Dit lokt schade aan samenleving op!

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Allemaal sluiten en die troep vernietigen! 🙏🧐

Rose
Rose
2 jaren geleden

Goed zo, overal in de wereld a.u.b.

Van Dalen
Van Dalen
2 jaren geleden

Als iemand bezig is een misdaad te plegen, mag hij staande worden gehouden door burgers. De politie moet het dan overnemen.
Het lijkt mij dat deze groep daaraan heeft voldaan. Politie was er ook.

paitna
paitna
2 jaren geleden

Wij hier deden en doen niet mee met de coronahysterie. Dat is toch ook wat waard? Zoals ze er in ons dorp allemaal niet aan meededen en doen. De meerderheid van de inwoners al sinds het begin van de massahysterie gewoon bij elkaar over de vloer bleef komen. De avondklok negeerden en gewoon ’s avonds bij elkaar op visite gingen om bacillen en virussen op te doen om weerstand te kweken. Zonder kapje. Er is er maar één dood gegaan en die was gevaccineerd.

🔥 brandstapel 🔥
🔥 brandstapel 🔥
2 jaren geleden

Dankjulliewel
🪓🔥💪🙏

Underground
Underground
2 jaren geleden

Top !! >> Het zal mij Benieuwen of je dit ook in de MSN te horen krijgt ??

HonkHonk
HonkHonk
2 jaren geleden

Dat is nog eens wat anders dan de eigen bevolking terroriseren en molesteren, wat hier de norm is.

Well done chaps!

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

hulde, moedige mensen!

Greet Resist
Greet Resist
2 jaren geleden

Update on Bristol Vaccine Centre Closure
https://www.brighteon.com/acf17e95-e6c6-4213-90a2-e2d4c8efb464

coos
coos
2 jaren geleden

wow. is er dan toch nog hoop dat het ‘gezag’ gaat zién en daarnaar gaat handelen?

Real Dutch Patriot
Real Dutch Patriot
2 jaren geleden

Zouden ze in elk land zo moeten doen

Simon
Simon
2 jaren geleden

Is in de VK, gaat hier in NL nooit gebeuren, te veel deugmenschen en groepsdruk om te deugen (kots kots).

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

It is easy to fool people, but more difficult to convince them, that they have been fooled. SO wake up and be brave enough to admit you´ve been fooled. You are allowed to be angry!!!

Hans
Hans
2 jaren geleden

Dat zou in Nederland ook moeten gebeuren. Het gaat immers om leven en dood!

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

De waarheid/realiteit is niet meer tegen te houden.

jan de wit
jan de wit
2 jaren geleden

Domme sukkels, waren ze 2 jaar terug niet wakker?

Gea
Gea
2 jaren geleden

Oud politie agent Mark Sexton is hier al heel lang mee bezig. Onderzoek doen, aangiften etc

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

Ik ben het al aan het verspreiden.

Anna
Anna
2 jaren geleden

Heb even een traantje gelaten. Zou het dan eindelijk beginnen….. Huggies voor deze groep mensen. Hopen dat de bal nu aan t rollen gaat.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
2 jaren geleden

fantastisch nieuws. Dit maakt mijn dag weer goed. Nog meer zulke initiatieven. Laat maar komen. Al loopt de leugen nog zo snel de waarheid achterhaalt haar wel. Ik weet het wel , het is een cliché maar nog steeds van toepassing vooral in deze donkere tijden

adriana
adriana
2 jaren geleden

ik vind dat in nederland ook zelfde moet doen deze prikken zijn schadelijk of dodelijk

Barry Hoogerwaard
Barry Hoogerwaard
2 jaren geleden

Geweldig

message
message
2 jaren geleden

Ik vind dat hier in Nederland de “prikbrigade” ook op de hoogte MOET zijn voor het geval dadelijk blijkt dat door de vaccinaties en boosters vaccinatieschade bewezen wordt, dat hun ook op de hoogte zijn van hun verantwoordelijkheid.

Volgens mij heeft geen een “prikker” hier aan gedacht.
Je kunt het met de beste intenties doen, maar jullie spuiten het bij de mensen in !!!!!!!!!!!!!!
Dus zijn ook verantwoordelijk !!!!!!!!!!!

BEZINT EER GIJ BEGINT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hans
hans
2 jaren geleden

Het centrum blijft voorlopig 3 dagen dicht, zo maakte ik op uit een filmpje met mensen die er slecht uitzagen, met een hoog Monty Python-gehalte. Een lichtpuntje, maar we zijn er nog lang niet. Deze strijd kan nog jaren gaan duren, want er zijn krachten die zich niet zomaar uit het veld laten slaan.
Just my two cents.

Michel
Michel
2 jaren geleden

Deze groep verdient de medal of honour

So it is
So it is
2 jaren geleden

Binnenkort krijgen deze mensen bezoek…

dennis
dennis
2 jaren geleden

Dat het gauw over de Noordzee waait naar de Lage Landen!

Thom
Thom
2 jaren geleden

Laat dit overwaaien!

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Een mooi voorbeeld van burgerlijke ongehoorzaamheid. Hiertegen kan de globalistenkliek niet op. Ze kunnen wel met repressie gaan dreigen. Maar als je rustig de harde feiten presenteert aan de onwetende mensen die in deze faciliteiten werken dan houdt het snel op. Hoe meer mensen NEE zeggen hoe sneller het kaartenhuis van leugens in elkaar stort.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

!!! meteen ook hier in ons land direct invoeren om het vaccinatiecetrum verplichte te sluiten
voordat er meer slachtoffers vallen !!!

IER
IER
2 jaren geleden

In naam van barmhartigheid hebben ze met prikken mensen vermoord. Goed dat er zo tegen wordt opgetreden.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Fantastisch!! Nu hier in nederland!!

M.de Jong
M.de Jong
2 jaren geleden

Zo deze hebben 💪💪💪

TOS
TOS
2 jaren geleden

Dit is krachtig en dit getuigt van hoge, rappe energie. Volledig in lijn met de wil de waarheid te verkondigen en misstanden aan te kaarten.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Helden daar in Bristol.
Voor agenten en militairen in Nederland geldt een kwalificatie die minder fraai is. Onschuldige demonstranten in elkaar slaan, is niet iets om trots op te zijn. Als Nederlander kun je je alleen maar schamen voor dergelijk gedrag. Nederland volstrekt onwaardig.

Raymond
Raymond
2 jaren geleden

Als je zoiets hier in Nederland zou doen, wordt je gelijk door een politiemacht neergeknuppeld en voor onbepaalde tijd opgesloten

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Ja das handig als de Corona op zijn retour is en mislukt,ik ze willen ons dat laten geloven dat het onze redding is,maar is niet zo..lees het boek van de ruiter maar eens en lees de scenario’s van wef maar eens!!!! Staat er allemaal in.

Ronjaspers.
Ronjaspers.
2 jaren geleden

Respect,dit zijn echte helden niet in woorden maar in daden.

message
message
2 jaren geleden

2 Oktober krant:

Drie reanimaties bij Singelloop Breda.

“kan gebeuren tijdens hardloopevenement” wordt gezegd !!??

Hoe het met deze mensen gaat kan men niet zeggen !

Hoe vaak tegenwoordig vallen “sport” mensen neer, of sterven.

Opvallend is dat dit in heel veel landen gebeurt, allemaal na de vaccinaties en boosters.

Het wordt tijd dat adequaat onderzoek wordt gedaan.

Namets
Namets
2 jaren geleden

Ben ik helemaal voor aanpakken dat Tuig

Man on the moon
Man on the moon
2 jaren geleden

Moeten we hier ook doen

Vout
Vout
2 jaren geleden

Ik lees net dat in nederland in één jaar tijd 735.000 fietsen zijn gestolen. Dus naast het neerknuppelen of omver spuiten van vreedzame demonstranten met ernstig letsel tot gevolg en het opsporen van al die fietsen hebben ‘onze’ agenten natuurlijk geen tijd voor deze fratsen…

Marco
Marco
2 jaren geleden

En zo moet het,we moeten het zelf gaan doen. Fuck the governments

john
john
2 jaren geleden

Formidabel word wakker arme schapen jullie worden naar de slacht afgevoerd als er geen actie word ondernomen

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Geweldig! Laat dit een aanmoediging zijn voor meer van dit soort acties! Dit is nu eenmaal aangezet door georganiseerde misdaad en je bent medeplichtig wanneer een ander door jouw handelen schade oploopt. Ik begrijp ook niet zo goed het meedoen hiermee van grote groepen mensen. We hebben afspraken gemaakt en wetten, maar deze misdadigers hebben geniepig misbruik gemaakt van de uitzonderingen, bv in de mensenrechtenverdragen.

Lange Fries
Lange Fries
2 jaren geleden

Heb ik eerder gezien, tijdens de eerste campagne. Maakt niet uit, domme mensen smeken er om. Net crack-verslaafden. Je kunt het crack-huis wel sluiten, gaan ze het ergens anders halen. Het aanbod bestaat dankzij de vraag. Dat is het probleem.

T.van der Bij
T.van der Bij
2 jaren geleden

Wat geweldig

Opa
Opa
2 jaren geleden

Mijn voorouders zaten in het verzet, ik nu ook…!

Ray
Ray
2 jaren geleden

Geweldig?!

Sprankje hoop dat morgen weer ontnomen wordt… de covid-show komt heus terug. volk kan er niets aan doen de elite bepaald…

weinig woorden
weinig woorden
2 jaren geleden

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

Jimmy Johnny
Jimmy Johnny
2 jaren geleden

Heb een vermoeden dat deze dappere helden hier niet zomaar mee wegkomen

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

Militaire redden ons niet,is geheel volgens plan,ze willen ons doen geloven dat het de redders zijn,maar op de achtergrond werken ze door,,zie scenario Wef en het boek Corona van de Ruijter Hier alle fases https://www.wrr.nl/publicaties/publicaties/2022/09/05/coronascenarios-doordacht-handreiking-voor-noodzakelijke-keuzes

Max_Q
Max_Q
2 jaren geleden

Zag hier nog liever dat het leger en de politie de schwabinisten oppakten met als beschuldigingen: opdracht geven tot het vermoorden van burgers of het invalide maken van burgers middels mrna injecties. Dan zouden test- en priklocaties vanzelf wel worden opgedoekt.

Roel
Roel
2 jaren geleden

Fantastisch.nu de criminele overheid plus de nepkoning en zijn zooi in een bootje in de Noordpool sturen

ryu
ryu
2 jaren geleden

Goed Bezig zo door blijven gaan!!

Alphons van der Leeuw
Alphons van der Leeuw
2 jaren geleden

Reisbureau Ruttte,
“Krankzinnig “.

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Censuur my ass, meteen gedownload en op mijn eigen lokale hdd gezet

Staxx
Staxx
2 jaren geleden

Ik hoop dat ongehoord nieuws hier ook aandacht aan gaat besteden, voor de mensen die dit soort nieuws-sites niet bezoeken of uberhaupt weten dat deze bestaan.

RonKong33
RonKong33
2 jaren geleden

Ga naar bitchute en zoek op Mark Sexton. (zo heet hij echt…). Kun je de volledige overname van het centrum terugkijken. Ook een aangifte bij de politie van meer dan 1 uur is wel interessant… Of het echt levens zal gaan redden…?

Steven van ranst
Steven van ranst
2 jaren geleden

Straf dat de agent3n er eerst van uit gingen dat ze gek zijn, door hun argumentatie….vraag me af wie de gekken zijn in deze wereld…

Got2know
Got2know
2 jaren geleden

Dit is de weg….Als ik of een ander dit doe worden we afgevoerd naar GGZ of gevangenis…Professionals moeten opstaan en rap…ook voor die fake deepstate oorlog by the way

Tuentje
Tuentje
2 jaren geleden

Mannen, ze bestaan nog…in andere landen dan!!

Namets
Namets
2 jaren geleden

Waar blijven WIJ?

Back to top button
172
0
We lezen graag je reactie!x