
De meeste mensen doen helemaal niks. Ze worden opgeleid om kantoorrobots te zijn, zei rapper Lange Frans in de PodBast.
“Dat is de Matrix waarin we echt leven,” aldus Frans.
Als er mensen zijn die creatief aan de slag gaan, is het vaak al snel van ‘oh, als dat maar goed gaat’ en ‘denk aan de zekerheid’, zei hij.
Geprogrammeerd
“Dat is de tendens van de mens,” stelde de rapper. “Dat komt omdat we zijn geprogrammeerd vanuit een bepaald systeem.”
“Als ons systeem anders zou zijn, zouden we harder klappen voor kinderen die tijdens de wiskundeles alleen maar zitten te tekenen,” voegde hij toe.
Zulke kinderen zijn volgens Frans geen probleemkinderen.
ADHD
“Iets als ADHD bestaat ook helemaal niet,” zei hij. “Dat zijn gewoon mensen met creativiteitsissues. En dus te weinig outlet voor die creativiteit.”
In onderstaande podcast vertelt Lange Frans verder over succesvol worden, zijn ontzag voor God en hoor je waarom hij geen goed woord over heeft voor zijn opleiding Bedrijfskunde en Richard Branson:
Als lange Frans het zegt dan is het zo, opzij schuivend dat alles nu eenmaal benaamd moet worden zodat er statistieken en grafieken aan verbonden kunnen worden zodat er een verdienmodel kan worden gefabriceerd teneinde drugs te kunnen verkopen, is geen nieuws L. Frans hoe goed je het ook bedoelen zal, mensen met irritant drukke kinderen waar geen land mee te bezeilen valt zullen het vast niet met je eens zijn en terecht. Maar bij deze is er weer een leuk discussiepunt gecreëerd waar we mee om de tafel kunnen, die tafel moet toch wel behoorlijk versleten zijn intussen.
Maskers en mensen… Zoethoudertjes
ADHD-achtig gedrag bestaat m.i.wel degelijk, maar wordt vooral veroorzaakt door te veel suikers, kleurstoffen, EMF-straling en -niet in de laatste plaats- flitsende tv-programma’s waarbij de beelden zo snel wisselen dat het voor kinderen (en volwassenen) erg moeilijk wordt gemaakt om ze zich lang kunnen concentreren.
Ook een overvloed aan verschillende speeltjes maakt het voor kinderen lastig om te kiezen waarmee ze willen spelen. Als een kind weinig speeltjes heeft is het eerder geneigd om te onderzoeken wat het er allemaal mee kan doen, ten gunste van de creativiteit.
Lange Frans is wakker : Richard Branson en Andre Kuipers zijn oplichters.,niemand gaat naar de ruimte.
We leven in de Matrix waar Mr Smith regeert en een wakker iemand weet dat 911 een inside job is, Nasa is dezelfde Mr Smith
Infowars is inmiddels ook wakker, en jij ?
Flat Earth Video by Infowars ? What Do You Believe??
https://www.youtube.com/watch?v=DfjOmONSeXY&t=569s
Feiten winnen van Believe.