Bewoners van een bejaardenhuis in het Duitse Oberhausen kregen een boostervaccin tegen corona toegediend. Vervolgens moesten twee bewoners worden gereanimeerd, schrijft Bild. In eerste instantie werd gesproken over drie reanimaties.
Negentig bewoners van het zorgcentrum kregen een derde prik toegediend. Enkele dagen later moesten twee bejaarden worden gereanimeerd. Negen mensen hadden medische hulp nodig.
Onderzoek ingesteld
De bewoners kregen op 1 september de prik van Pfizer/BioNTech. Drie dagen later klaagde 10 procent van de gevaccineerden over gezondheidsproblemen. Ze kregen last van neurologische aandoeningen, ademhalingsproblemen en hart- en vaataandoeningen.
De gevallen zijn doorgegeven aan het Paul-Ehrlich-Institut, de Duitse geneesmiddelenautoriteit. Er wordt onderzocht of er sprake is van een link met de vaccinatie.
Ook een sterfgeval?
Internetkrant Wochenblick merkt op dat de openbare omroep WDR melding maakte van een sterfgeval na vaccinatie in het bejaardenhuis in Oberhausen, maar dat in een later bericht met geen woord meer werd gerept over dit overlijden.
Huisarts Peter Kaup uit Oberhausen heeft zijn patiënten vanwege de incidenten geen derde dosis gegeven. Ook het vaccinatiecentrum in Mülheim zet minder prikken. Pas een half jaar na hun eerste doses krijgen 80-plussers een boostervaccin.
Ernstige complicaties na derde ‘vaccinatie’. Twee senioren moesten zelfs gereanimeerd worden na toediening van een herhaalinjectie (‘boostershot’). Veel senioren kregen na #vaccinatie ernstige hart- en vaataandoeningen, long- en neurologische klachten. https://t.co/6YJn3Vspjp
— Martin Bos ? (@Bos_M) September 8, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Zelensky spreekt weer in Tweede Kamer: ‘We hebben alleen nog propaganda van een dictator die zijn mandaat allang kwijt is’
Het verband tussen de onschuldige Mexicaanse griep en antibioticaresistentie
De Europese democratie bestaat niet meer. Waarom de Europese Commissie moet worden afgeschaft
Kijk: Het moment waarop 22-jarige Fiorentina-speler plotseling in elkaar zakt op het veld
Griekenland is het nieuwste slagveld in de oorlog van de financiële elite tegen democratie
Klimaatbetogers krijgen ruim baan om A10 te blokkeren: ‘Knettergek!’
Trump wil korte metten maken met de gendergekte en het verminken van kinderen: ‘Geweldig’
270.000 biologische boeren verenigen zich tegen Monsanto
Daar komen de boosters! ‘Precies zoals ik voorspelde: forever in lockdown en elk jaar een nieuwe prik’