De reactie op het virus is grotesk, absurd en heel erg gevaarlijk. Dat zegt de vooraanstaande professor Sucharit Bhakdi. Hij was onder meer hoofd van het Instituut voor Medische Microbiologie van de Johannes Gutenberg Universiteit in Mainz.
Dr. Bhakdi legde in een recent interview uit dat coronavirussen de oorzaak zijn van veelvoorkomende luchtwegaandoeningen.
“In de meeste gevallen leidt besmetting niet tot klachten. In veruit de meeste gevallen vertonen alleen ouderen met onderliggende aandoeningen symptomen.”
Nog een stuk lager
De professor wees erop dat de voorspelde sterftecijfers – 4, 5 of zelfs 6 procent – uitbleven.
“In Zuid-Korea stierf uiteindelijk 1 procent van de patiënten,” zei hij.
En het is goed mogelijk dat de sterfte in werkelijkheid nog een stuk lager zal uitvallen, aangezien je niet met zekerheid kunt zeggen of een patiënt aan het virus of aan de onderliggende aandoening is overleden.
Dat zou kunnen verklaren waarom er relatief veel coronapatiënten zijn overleden in Noord-Italië en China.
Verschrikkelijke luchtvervuiling
“Wat hebben Noord-Italië en China met elkaar gemeen?” vroeg hij. “Verschrikkelijke luchtvervuiling. Noord-Italië is het China van Europa.”
“De longen van de lokale bewoners zijn in de afgelopen decennia ernstig aangetast,” zei hij.
De extreme maatregelen die zijn genomen om verdere verspreiding van het virus te voorkomen, zijn volgens hem zinloos.
“99,5 procent van de mensen die besmet raken, krijgt geen of milde klachten,” zei Bhakdi.
2200 per dag
Hij benadrukte dat het om die reden onjuist en gevaarlijk is om ze ‘patiënten’ te noemen.
“Besmetting staat niet gelijk aan ziekte,” aldus dr. Bhakdi.
De Duitse autoriteiten houden rekening met een worstcasescenario van 1 miljoen gevallen en 3000 doden in 100 dagen.
“Dat betekent 30 doden per dag,” zei Bhakdi. “30 doden per dag lijkt veel, maar iedere dag overlijden er in Duitsland 2200 65-plussers.”
Grotesk, absurd en heel gevaarlijk
We beseffen niet dat iedere dag sowieso al 20, 30, 40 of 100 patiënten sterven die een coronavirus bij zich dragen.
Volgens de professor wordt er onterecht gesproken van ‘coronadoden’ omdat virussen normaal gesproken niet de uiteindelijke doodsoorzaak zijn.
Hij vindt de extreme maatregelen die zijn afgekondigd dan ook grotesk, absurd en heel erg gevaarlijk.
“We verkorten de levensverwachting van miljoenen mensen en de verwoestende impact op de wereldeconomie vormt voor talloze mensen een bedreiging.”
“Al deze maatregelen leiden tot zelfvernietiging en collectieve zelfmoord,” besloot Bhakdi.
Bekijk het interview met professor Bhakdi hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Studie: Makaken krijgen autisme van BMR-vaccin – genegeerd door FDA
Wetenschappers staan voor raadsel: mysterieuze radiogolven ontdekt die onder het ijs van Antarctica vandaan komen
Wij hebben genoeg leugens en bullshit gehoord! Ben jij ook zo Corona-moe?
Een schimmige en controversiële geheime club komt elk jaar samen in de bossen van Californië. Deze presidenten waren er lid van
’17 seconden’: Niemand gelooft Turkse versie van verhaal over neergeschoten Russisch gevechtsvliegtuig
‘Eigenlijk is het heel cynisch’: Pfizer veroorzaakt dit met zijn prik en heeft daar ook de oplossing voor
Bekende columnist die ‘anti-vaxxers’ trollen noemde onverwachts overleden op 43-jarige leeftijd
Geïsoleerde Amazone-indianen van nature resistent tegen antibiotica
We zijn voorgelogen! Dit geheime document onthult hoe de waarheid over de EU tientallen jaren is verzwegen