Mens en Dier

Amerikaanse acteur doet schokkend boekje open over luguber ritueel dat hij zag

Help mee door dit artikel met jouw vrienden op je social media te delen!

Onze leiders, met name binnen de politiek en Hollywood, zijn corrupt, zegt de Amerikaanse acteur Ricky Schroder in een video op social media.

Er lopen veel onderzoeken naar de corruptie, maar niemand wordt verantwoordelijk gehouden. Schroder denkt te weten waarom: de mensen die het onderzoek uitvoeren, worden gechanteerd.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Toen hij jong was, had hij oudere vrienden. Op een dag speelde één van hen een VHS-band af waarop een ruimte was te zien met daarin een man op een tafel. Mensen in gewaden kwamen de zwak verlichte ruimte binnen en voerden een soort ritueel uit. Met een mes sneden ze in de zij van de man. Ook zongen ze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ricky Schroder (@rickyschroder)

(Video verwijderd? Klik hier...)

Illuminati

Het bloed begon te vloeien. Er waren ook vrouwen bij, die hun kleren uittrokken, het bloed uitsmeerden over hun lichaam en seksuele handelingen begonnen te verrichten, vertelt Schroder.

De Hollywoodacteur liet de VHS-band zien aan iemand die hij vertrouwde. De persoon in kwestie instrueerde hem om er nooit meer naar te kijken en de band terug te geven. Schroder heeft zich altijd afgevraagd waarom hij niet vroeg waar de band vandaan kwam.

Schroder denkt dat hij een aantal sekteleden heeft ontmoet toen hij jonger was. “Mogelijk horen ze bij de Illuminati.”

Ik ben niet bang voor ze

Hij vraagt zich af of er geen gerechtigheid komt omdat de mensen die gerechtigheid moeten brengen, worden gecorrumpeerd door deze sekte, die ‘wereldwijd opereert’.

“Ik ben niet bang voor ze,” zegt Schroder, die deze videoboodschap deelt in de hoop dat mensen die onderzoek doen bij de FBI en CIA en die níet gecorrumpeerd zijn, inzien dat hun meerderen nooit gerechtigheid zullen brengen.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 170 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

43 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Herman de Graaf
Herman de Graaf
2 jaren geleden

Te meer een reden je eigen hart zuiver te houden.
De wereld zul je nooit kunnen verbeteren door te oordelen over anderen.

Thom
Thom
2 jaren geleden

Hulde

ralf
ralf
2 jaren geleden

een wereldwijde satanische pedofiele sekte.
aanwijzingen genoeg, geen bewijs. maar als je het voor mogelijk houdt verklaard het alles

Anja Heij
Anja Heij
2 jaren geleden

Ik zie dat steeds meer Amerikanen gaan staan voor ware menselijke en patriottische waarden (ook vaak vanuit een christelijke achtergrond) omdat ze hun land volledig naar de sodemieter zien gaan met alle moderne idioterie. Ze spreken zich uit en zo druppelt langzaam de waarheid steeds meer door. Deze ontwikkeling is m.i. niet meer te stoppen, niet door enige censuurmaatregel, het is de nieuwe tijdgeest en ik ben er blij mee.

rrr
rrr
2 jaren geleden

Wat is het rechtsysteem nog waard als diefstal waarbij een derde partij benadeeld/bestolen wordt ( corruptie ) niet bestraft wordt maar direkt stelen wel. In China werden onlangs 26 politici ter dood veroordeeld wegen corruptie.

Armand
Armand
2 jaren geleden

Wat prediker zei klopt:
Wat er geweest is, dat zal er weer zijn. Wat er plaatsvindt, dat zal weer plaatsvinden. Er is niets nieuws onder de zon.
Prediker 1:9

Ook de duistere werken en het vereren van de Moloch (misbruik en offeren van kinderen), het verkopen van (eigen) de ziel om er z.g. en tijdelijk beter van te worden. Dit komt vooral voor bij de rijke en machtigen der aarde. Ze gaan nog stappen verder in het manipuleren, uitbuiten en knechten van volken.

Neem geen deel aan de vruchteloze praktijken van de duisternis maar ontmasker die juist, want wat daar in het verborgene gebeurt, is te schandelijk voor woorden. Efeziërs 5:11-12

Oftewel: Het gedrag van slechte mensen, wat zij in het geheim
allemaal doen, is te erg voor woorden. Doe er niet aan mee, maar zeg er juist iets van. Ontmasker ze en stel ze tentoon.

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

Ik dacht dat Ted Gunderson had gezegd dat geheime dienst personeel die onderzoek deden in een belangrijke kinderhandel zaak/ rituele toestanden, één voor één werden gedood.
Clayton Morris had het laatst ook over getuigenissen van verschillende FBI klokkenluiders die de corruptie blootleggen binnen de FBI, o.a. inzake US Capitol bestorming 6 januari, dat FBI actief bij betrokken was. FBI directeur had onder ede gelogen dat er geen FBI aanwezig was tijdens bestorming en andere dingen wat ze moesten doen zoals tracken van ouders bij schoolraad vergaderingen dacht ik. In ieder geval moesten ze dingen doen buiten het protocol. Nou is het iets heel moedigs om te doen (klokkenluiden) want ze hebben geen leven meer.

Er is trouwens nu een LIVE uitzending bij Clayton Morris:
It’s OFFICIAL! Putin just ENTERED the most dangerous phase of the war | Redacted with Clayton Morris
https://www.youtube.com/live/wZmL5fkZjZo?feature=share

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
2 jaren geleden

Vrijmetselarij sekte praktijken, niets meer of minder!
ZEER GEVAARLIJKE SEKTE, waar mensen in uw omgeving ook bij kunnen zitten.
In het ziekenhuis waar ik werk (MEDISCH CENTRUM LEEUWARDEN) zijn er vele specialisten die zich schuldig maken aan vrijmetselarij praktijken.
Bij de personeelsingang staat zelfs een “monument” van een onafgemaakte pyramide: het symbool van de vrijmetselarij!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Geweldig Ricky Schroder, blijf praten en delen.
Andere acteurs en actrices doen dat ook.
Verenig.
Maak films, anderen zijn voorgegaan
Zo krijgt het bekendheid.

Blijf in leven, aan martelaars hebben we niets.

Spreek u uit.
Eens heeft dat gevolgen voor de daders.

noh
noh
2 jaren geleden

Goeie ouwe vhs, hoop gore dingen gezien op dat formaat. Daarna rotten en ogrish. Is mn geest ziek of is het dunne rode draad waar de meeste nooit overheen stappen maar wel door gefascineerd zijn.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Waarom worden in Nederland onderzoeken naar satanisch ritueel kinder misbruik gesaboteerd door de zittende macht?

Wat hebben ze te verbergen?

Waarom was bij Gideon van Meijeren nog niet lang geleden een van de voorwielen van zijn auto losgedraaid?

Pete VB
Pete VB
2 jaren geleden

De CIA,(Catholics In Action) en de FBI verdedigen deze lieden juist maar waar ze kunnen! Die helpen juist dit soort mensen om zeep!!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

En DAT is dus precies de reden dat er helemaal nooit iemand van de kudde “in dit soort verhalen gaat geloven”.
Wat die waanzinnigen doen is zo ENORM grotesk dat WILLEN de mensen niet eens geloven.

Stel je voor dat mensen het bewijs onder ogen krijgen dat hun favoriete politicus, hollywood ster of zelfs hun favoriete goeroe of geestelijke zich schuldig heeft gemaakt aan de meest mensonterende wanstaltigheden.
Dan is de eerste reactie altijd ; Ja maar…
En de tweede reactie is heel vaak ; Dat kan ik niet geloven.
En de derde reactie is over het algemeen ; Volgens mij zoeken die mensen gewoon aandacht het zal allemaal wel meevallen.

En DAAROM zal er waarschijnlijk nooit iets veranderen.

jub
jub
2 jaren geleden

Smeer lappen

Duinsnip
Duinsnip
2 jaren geleden

Deze ellende zal niet eerder ophouden dan dat God er de brand in steekt.
En dat komt, Openb.6-19

novy
novy
2 jaren geleden

Vreselijk zulks soort van niet-mensen tussen de werkelijke mens!!!! Dat kunnen Wij, toch nooit toelaten!!!

Clear Sky
Clear Sky
2 jaren geleden

Het WEF gaat Bill Gates voor de bus gooien.
What is going on?

Piet
Piet
2 jaren geleden

Des te hoger in de top des te rotter het wordt.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Ik zou maar wél bang zijn Ricky..

Back to top button
43
0
We lezen graag je reactie!x