Presidentskandidaat Donald Trump haalt uit naar de Amerikaanse diepe staat, een ‘cabal’ die de officiële overheid zijn macht heeft ontnomen, door onwelgevallige waarheden te benoemen. Dat zegt de Amerikaanse onderzoeker dr. Kevin Barrett.
Trump wint de verkiezingen in november misschien niet, maar hij schudt de boel wel flink wakker door het gemanipuleerde politieke systeem te ontmaskeren, aldus Barrett.
“Nu we de laatste weken voor de presidentsverkiezingen zijn ingegaan, benoemt Trump onwelgevallige waarheden die normaal gesproken verborgen worden gehouden,” zei hij.
9/11
Trump zei tijdens de voorverkiezingen onder andere dat George W. Bush verantwoordelijk was voor 9/11. “Dat komt veel dichter in de buurt van de waarheid dan Trumps aanhangers waarschijnlijk beseffen,” zei dr. Barrett.
“We weten namelijk dat het Project for the New American Century – een groep neoconservatieve zionistische adviseurs waaronder Dick Cheney, Paul Wolfowitz en Richard Perle – 9/11 hebben opgezet als een nieuwe Pearl Harbor,” voegde hij toe.
“Trump vertelde tijdens een debat van de Republikeinse Partij in Houston in feite de waarheid over 9/11, recht in het gezicht van de familie Bush, waarna George H.W. Bush een keeldoorsnijdend gebaar maakte,” merkte hij op.
Volgens Barrett brengt Trump waarheden aan het licht die je normaal gesproken nooit zult horen als je onderdeel bent van het systeem. De presidentskandidaat zei tijdens een speech dat ‘ons systeem gemanipuleerd wordt’.
Achter de schermen
Trump zei dat het politieke establishment in Washington, een aantal Republikeinse leiders, de Federal Reserve, de elites, het Clinton-kamp en grote Amerikaanse corporaties betrokken zijn bij een samenzwering tegen het Amerikaanse volk.
Peter Dale Scott van de Universiteit van Californië te Berkeley noemde dit bonte gezelschap ook wel de diepe staat, een ‘cabal’ bestaande uit superrijken die achter de schermen aan de touwtjes trekken.
“Verkiezingen doen er in de meeste situaties dus weinig toe,” aldus dr. Barrett. “De stemmachines kunnen gemakkelijk worden gemanipuleerd.”
Hij verwacht dat het vertrouwen van het Amerikaanse volk in de overheid, de media en de banken nu nog sneller zal afnemen.
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Van Dissel probeert ons soms iets duidelijk te maken wat hij niet hardop mag zeggen’
Luister even naar D66’er Jan Terlouw: ‘Liegen in de politiek is onacceptabel en betekent EXIT’
‘Holle aarde wordt bewoond door humanoïde wezens’
De overheid heeft weerwapens ingezet. Deze complottheorieën doen de ronde over de verwoestende orkaan Dorian
Nucleaire explosie gefotografeerd op Mars?
Soldaat: “Ik zag een enorme UFO boven vliegbasis Soesterberg”
Politiegeweld Catalonië is voorproefje van politieke onderdrukking in EU. Europarlementariër trekt van leer in deze video
‘Wetenschappers moeten taboe op UFO’s doorbreken’
Pepijn van Houwelingen: ‘Dit stopt pas als wij, als Nederlanders, zeggen: genoeg is genoeg’